Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaslání želvy poštou

Chtěl bych slyšet Vaše zkušenosti se zasláním vodní želvy poštou.
Je to vůbec reálné?
Česká pošta sice tvrdí že dodá do druhého dne (většinou je to i pravda).
Posílal jste tak už někdy vodní želvu? Jak by měla být vybavena krabice?

No mě jedna chovatelka chce nyní posílat felzumu a myslím, že myslela dráhu, tak nevím jestli je to zrušený. Ale ještě jsem se pořádně nedomluvil, moc se mi do toho nechce. Nejsem zastáncem toho, si takhle nechat posílat zvířata. Navím jsem felzumu ani neviděl, když jsem chtěl foto, tak prej to nejde, tak nevím no.

Tak víceméně s tím zacházejí stejně, toho bych se až tak moc nebál. Ale určitě uděláš lépe, když si dojedeš, aspoň si vybereš (pokud jich bude víc) a nebo ji nakonec ani nemusíš vzít, když to nebude to pravé ořechové a minimálně nepřijdeš o pár stokorun za felsumu, která by nebyla OK.