Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samice či samec..??

CHtel jsem se zeptat jak poznam zda moje uzovka cervena je samice nebo samec.Je stary/a priblizne 4roky..včera se svlekl a svlek meří 171cm...Kazdy kdo byl ve vztyku s hady mi rika ze moje uzovka neni normalni,ze je jaksi hodne tlusta,divne zbarvena od uzovky cervene,muze to byt klidne nejaky mix.Kazdy tyden sni 4mysi nebo 1potkana.Hodne odpociva..Ale zda je to samice nebo samec to nevim:(
Prvni dve fotky jsou jit starsi..dalsi novejsi.

loading...

Ahoj Filipe,

ať se ti to líbí nebo ne, užovku tak častým krmením - asi nevědomky - zabíjíš. V prvé řadě uber krmení a dáváš-li potkana stačí co 10 dní. jinak myš můžeš co 7 dní. Užovka ti hlady nepojde - ba naopak, nějaký půst by ji nyní prospěl.

Ad pohlaví. Vídím, že jsi fanda Baníku :o) Jsi-li z okolí Ostravy, mohu ti užovku osondovat, ale budeš si muset dojet.