Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem snuska

Zdravim,
ráda bych se zeptala, jaký substrát je vhodný pro agamí snůšku. A je normálně k sehnání ve zverimexech? A jak udržujete správnou teplotu pro snůšku?

Je blbý, když samice vidí, že ji berete snůžku? A po jaké době se má přendat do nějakého inkubátoru?

Na snůšku stačí navlhčený písek (hloubka alespoň 15 cm), po vykladení se přendají vejce na mírně navlhčený vermiculit (k dostání i ve zverimexech) a do inkubátoru - tepl. 26-30 st.C. Samice to psychicky zvládne, protože její péče o vajíčka končí jejich zahrabáním a dále se o ně nestará.:-)

Zdravím , nemáte nějaký videa kladení vajec u guttaty??(zeptám se tady, zbytečně nezkládám nové vlákno) , totiž pravděbodoně by moje guttata měla být gravidní , uběhlo 3týdny od páření a zdá se mi že trošku přibrala , jinak si vzlala bez problému potravu a ještě něco , na jedných stránkách bylo že od doby páření by měla samice snášet vejce v rozmezí 30-45 dnů a taky ještě že mu samice snesla vajíčka po 35dnech , ale jinde je zase napsáno že snese v rozmezí 30-65 dnů tak jsem z toho jelen tak bych vás prosil aby jste mi odpověděli na všecky dotazy.Díky(lajcké otázky co?) :-D