Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Taky si myslím, že celkem zbytečnost....všechno co je zakázaný je pak ještě víc rozšířený a pochybuj…
Aragorn 01.02.2010 07:41
Aragorn
"aragorne" - myslím, že amíci mají teraburzy o jakých se nám může jen zdát. Zkuste si projít tohle w…
Scorpio 01.02.2010 10:08
Scorpio
Aragorne je vidět že jsi v USA nikdy nebyl. Ta země je tak neskutečně hlídaná že si nedovedu předsta…
drobek 01.02.2010 19:55
drobek
No v Amrice jsem sice nebyl....ale pochybuji, že takový zákaz zabrání chovatelům v chovu. A pokud ml… nový
Aragorn 01.02.2010 20:39
Aragorn
[off topic] - on tam jeste nekdo veri pohadkam o zlem Simsala Bin Ladovi? :-? [/off topic] nový
lucifer 02.02.2010 12:38
lucifer
Blbě jsem to rozepsal u Amíků jde hlavně o to že vědí o tom jak je to u nich s nedodržováním zákonů… nový
drobek 02.02.2010 13:03
drobek
asi uplně v klidu nejsou... To ne, jsou totiž(americká veřejnost) dnes spíše nakrknutí na ty, co zp… nový
malpolon 02.02.2010 14:03
malpolon
Já myslím, že tohle nemá cenu tady vůbec řešit, byl by to problém na dlouho. Jedno je ale jasný, opa… poslední
Aragorn 03.02.2010 10:21
Aragorn

Taky si myslím, že celkem zbytečnost....všechno co je zakázaný je pak ještě víc rozšířený a pochybuju, že se tím chovy nějak omezí. Akorát přijdou amíci o teraburzy atd., teda jestli je tam vůbec mají, ani nevím:-)....Prostě vše pojede dál, akorát s tím nelegálním puncem :-D......Kdyby se řešili jenom jedovatí hadi, tak to pochopím, ale tohle....blbost.

Aragorne je vidět že jsi v USA nikdy nebyl. Ta země je tak neskutečně hlídaná že si nedovedu představit jak by jsi prodal odchov a pod. Věř že je to neskutečně hlídaná země díky velkýmu fousatýmu Laďovi co bydlí v Pakistánu... Pokud by za to hrozili nějaký velký sankce hooodně málo lidí si to riskne!!!!

No v Amrice jsem sice nebyl....ale pochybuji, že takový zákaz zabrání chovatelům v chovu. A pokud mluvíme o tom, jak je Amerika nebo není zabezpečená, tak o tom od ter. útoku na Dvojčata nemám pochyb, ale zároveň pochybuju, že by stejně byl hlídán chov hadů a teroristická aktivita....To je trochu jiná káva ne;-)

Blbě jsem to rozepsal u Amíků jde hlavně o to že vědí o tom jak je to u nich s nedodržováním zákonů a naprostá většina dává bacha a proste je neporušuje. Je to uplně jiná mentalita než u nás.

Jestli tam někdo věří na velkýho Láďu nevim ale jsou to obrovský vlastenci kterejm vletěli letadla do těch přerostlejch paneláků a asi uplně v klidu nejsou... a je jim asi fuk jestli za to může Láďa či někdo jinej... Mě by to sralo taky... Kdyby byli ty vyblízové v turbanech takový frajeři vezmou si uniformy a nějaký prskavky a jdou obsadit New York, jelikož to jsou ale poserové řeší to přes obyč lidi.

asi uplně v klidu nejsou...

To ne, jsou totiž(americká veřejnost) dnes spíše nakrknutí na ty, co způsobili válku. Vlna potřeby pomsty za 11.9. a "obrany amerického národa" už je dávno pryč, poté co lidi přišli na to, že Bush jim lhal a že důvody k invazi do Iráku se nepotvrdily. Mnoho američanů asi jsou vlastenci, ale nejsou všichni hloupí a nemají rádi, když se jim lže.

Kdyby byli ty vyblízové v turbanech takový frajeři vezmou si uniformy a nějaký prskavky a jdou obsadit New York, jelikož to jsou ale poserové řeší to přes obyč lidi.

Nemyslím, že by člověk, který unese letadlo s kapesním nožíkem a napakuje s ním do mrakodrapu byl posera, myslím si o něm dost věcí, ale tohle ne. Taky si nemyslím, že by někdo z Iráku nebo Afghánistánu měl zájem na tom obsadit New York.. i když nevím o kom se vlastně bavíme, nevím co si pod pojmem "vyblízové v turbanech" mám představit- muslimy?
Sory za OT, ale když už se to tu veze.. někdo by nás mohl přehodit do novýho vlákna.

Já myslím, že tohle nemá cenu tady vůbec řešit, byl by to problém na dlouho. Jedno je ale jasný, opatření na odvrácení dalšího takovýho útoku, který v americe jsou a zákaz chovu hadů je jiná klasa, to se nedá srovnávat a pochybuju, že by si americký chovatel z takového zákona dělal bobky. Stačí se kouknout např. na eBay, je to také z jiného soudku, ale potvrzuje to, co si asi amíci dělají ze zákonů...na eBay se prodává miliony nelegálních kopií čehokoliv, ať iPhonů, iPodů, fotoaparátů atd. a nic se neděje....zkuste něco podobného prodat u nás např. na Aukru a dotyčný kupce Vás v nejmenším přijede proklepnout nebo vás dá k soudu...Neříkám, že se to u nás neděje, ale v Americe rozhodně ve větším měřítku a bez nějakých sankcí. A tak pochybuju, že zažraný chovatel zruší svůj chov jen kvůli takovému nařízení....je to stejné jako s nelegálním softwerem atd.....kdo z nás nemá doma ani jednu kopii nečeho? Hry, filmu, hudby, programu na PC atd......nikdo a o tom bude i tenhle zákaz....bude úplně k ničemu.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru