Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se-vaše videa s tera zvířaty

Zakládám toto vlákno, protože si myslím že mnoho chovatelů má nějaká videjka se svýmy "mazlíky" jak žerou nebo jenom odpočívaji atd.Pokud toto vlákno smažete je mi to jedno ;-)

Hned začnu mojí 170cm velkou samicí E. notaeus a sní dočasní "spolubydlící" - potkánci :-D .
Foto samice:
[http://tera.poradna.net/file/view/5040-velikost-jp g]

První potkan aneb "třešnička na dortě"
watch

Druhý potkan (špatně chycený)- pak si ho chytla lépe
http://www.youtube.com/watch?v=USctv-YjvXg&feature =related

loading...

a prave proto, ze je to neco velmi neobvykleho a zajimaveho (pokud to neni fake) a tyka se to zvirat, sem to sem dal...
ne kazdy ty videa tak aktivne vyhledavata jako treba ty... a me osobne by treba zajimal nejaky odborny komentar k takovemu videu... tak jako sem se treba u predchoziho videa dozvedel dodatecne info o krokousovi Pocho...
ale ok... kdyz to vadi, neni nic jednoduzsiho, nez to sem proste nedat... :-)