Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bazar, inzerce - nevkládat inzeráty sem prosím!

Tak jsme se, po třech letech dočkali. Je zprovozněn bazar, sloužící k inzerci. Přečtěte si prosím těch pár slov v úvodu a snažte se je dodržovat. Bude dobré, označíte-li již dokončenou transakci příznakem "vyřešeno".
Bazar určitě není dokonalý, nicméně je zatím lepší, než nepřehledná vlákna.
Budete-li mít nějakou připomínku či nápad na vylepšení, pište je sem do tohoto vlákna.
Stávající vlákno zamykám a zítra odlepím, ať se nám to tu neplete.

Navíc když kliknu, na užasným bazaru, na kategorii ,,Teraristika´´ tak se mi zobrazují pořád všechny kategorie a nejen mnou jedna vybraná.

To je ale ručičkama Cheerte, nikoliv bazarem ;-).
To rozklikávání - já když něco hledám, tak znám snad název toho, co hledám a než se probírat tunou textu s fotkama, je pro mě rozhodně lepší to mít takhle v seznamu a rozkliknout si jen to co mě zajímá.
Mě to vyhovuje.

Cheert: nevím jak tobě, ale mě kategorie fungují naprosto bez problémů.
Nechám jen teraristiku a běhá to v pohodě, žádný problém.
Myslím, že bazar je lepší než pořád zakládat nové inzerce a brodit se v hromadě fotek. Takhle si rozkliknu jen to co potřebuji a je to hotové.

A jde a jde :))
Jestli může jít o nějakej error skrz prohlížeč, pak se ti samozřejmě omlouvám, ale jde mi to naprosto bez problémů na všech počítačích, tak nevim...

Ještě krz to filtrování, jak se nelíbilo Redovi (jeho kritiku samozřejmě respektuji), tak se to taky nemusí dělat po každé, jako registrovanému se mi zobrazuje při každé návštěvě jen filtr, který jsem si nastavil.
Pánové nehci se Vás dotknout, ale mám takový pocit, že některé věci budou i mezi židlí a klávesnicí ;-) (to říká ten pravej:-[)

Ještě bych poprosil účastníky bazaru, aby sem nezavedli nešvar co je na ifauně. Tím myslím, že se tam pořád dokola dává stejný inzerát aby vylez trochu vejš. Já nevím jak vy, ale já u netu nechci sedět furt a posílat tam ten samej pořád dokola, když už chci něco nabídnout.

Tím teď myslím u želv třeba inzerát od Testudo. Proč tam cpeš ten samej hned znovu, když tvuj první je na první stránce jen o pár řádků níž?

Navrhuji moderátorům zda by tohle třeba nepohlídali a stejné, opakované inzeráty nemazali. Já se rád mrknu na inzertní servery, zda někde někdo nenabízí něco pro mně zajímavého, ale když musim pročítat furt dokola ty samé inzeráty který tam cpe pár maniaků, tak mě to nebaví a často z toho zdrhnu aniž bych si něco pročet.

Ahoj vsi, jsem asi mongol, ale...:) Bazar mi jede, ale dava mi vsechno dohromady - tedy kutilskou, PC... Rikal jsem si, ze to je tim,ze nekdo udelal chybu a spatne si zaradil inzerat, ale na vsech ostatnich poradnach mi to ukazuje porad tu stejnou inzerci, ktera je hlavne tera. Kde delam chybu? Tohle by melo byt jednoznacne vyreseno. A dalsi vec - co s jiz vyrizenymi inzeraty? Daly by se stahovat?

VH