Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chameleon

AHoj,mám velkou prosbu,máme chameleona budou to 2 roky co jsme ho kupovali, v prodejně mi říkali,že má asi 6 měsíců. Měli jsem období,že nevystřeloval jazyk,tudíž neřral,nasadili jsme vitamíny a dotal se z toho,ale teď je to tak cca 10 dní, dělá věci co nikdy nedělal, spí přes den,třeba hodinu spí pak je 2 hodiny vzhůru a pak zase spí. Je furt na zemi,za celý týden vylezl na větev tak jednou max. dvakrát a opět nežere,ale jayzk vystřeluje. Zdá se mi taková divná i pohublá. Poradíte co mu může být nebo co mám edělat? Díky moc předem

NE!!! Docela hezky tu diskutujete , ale na špatné adrese, nejsem debil, neměla jsem ho v tomhle, chamíka si chcem koupit novýho, tak asi těžko budu prodávat terárko po chamíkovi, tohle je terárko tchýne, měla v tom nějakou agamu nevím víc se o ní nezajímám jen jí to prodávám,my máme vlastně stejné terárko stejné značky a vše tak, ale rozměry 90 x 45 x 60cm tak doufám, že budete mít klidné spaní...

ahááá tak to je přímo detektivní činnost.
Zajímavé je že když jsem prosila o pomoc,že nevím co je s mým chamíkem,nikdo nic..později mi napsali Popi a Lili kterým fakt děkuju a teď když je po všem takováhle široká diskuze...super...všem dík!!!!
Mě to mrzí že mi umřel ,strašně moc a takovýhle rýpání fakt teď nemusím...
Nemusím se nikomu zpovídat , já nemůžu za to že tchýně prodává terárko a vůbec nebudu nikomu nic vysvětlovat,kvůli tomuhle nebylo toto vlákno založeno,tak opravdu nechápu o co vám jde. Tečka

To terárium nebylo úplně optimální, na druhé straně výška není to nejdůležitější, souhlas s Krokodýlem.
A stáří chamíka určovat podle toho, co vám řekli v prodejně, to taky není úplně spolehlivé, mohla být klidně mnohem starší. Pokud vám žila ještě dva roky, tak všechno úplně špatně být nemohlo. A pokud budete chovat chameleony dál, tak přeci jen terárium vyšší, prostornější, vzdušnější a světlejší.

zdar:-D původně jsem tochtěl přejít s lehkostí Pošuka,ale prostě mi to nedá,sorry.
Každý kdo sem psal se nějak vyjádřil o.k.,ale všichni jste moc dobře věděli ,že už to má spočítaný :.( no nic,tuto je taky tera,bohužel smutná,ale tera.
Ad.Krokouš-napadlo mi poprosit Meldu o nějakého jemenáka a udělat reparát po 20letech s chovem;-) no nic jedem dál.

zdar:-D meldo ty je jěště nemáš+nějaký ten měsíc,to by mohlo dopadnout hoodně zle:beer::beer:
Každopádně si je vezmu od tebe,klidně 2,2 apříbuzné,aby to stálo za to:-Dmyslím si,že ten reparát po 20letech bude o.k.;-);-);-)
jéjda za dobré paměti:-)oslov firmu co ti staví bedny at už něco chystá:-D mám 57vajec a 61vajec nepříbuzných od ještěrek"menších":-D:-D:-D