Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multicolor Iguana iguana

Zdravim Vas,
Reaguji na prispevek jineho vlakna a rad bych vedel, co si myslite o ruznych barevnych mutacich leguanu zelenych. Cena bude asi dosti silena, chov asi nebude moc odlisny od "klasiky". Hlavne me zajima, jestli jim tato barva vydrzi az do dospelosti.
Prikladam obrazek.

[http://img682.imageshack.us/img682/6317/30216multi coloriguanasm.jpg]

loading...

NO myslim si o nich ze su nadherne a dost raritne . . comu zodpoveda aj cena. Co sa tyka toho ci im farby zostanu je na povazenie . . ale ta albino forma urcite nebude za tri roky zelena kedze jej chyba pigment :) U tych ostatnych neviem . . vraj sa legosom meni sfarbenie pocas zivota .. napr aj v dobe parenia a po znaske u samic atd . . . mozno chovatelia legosov maju uz zistene viac.

Jsou nádherní, ale nekoupil bych ani kdyby byli levní. Třeba ti albíní jsou úžasní, ale myslím, že chovat to nebude jen tak. Nevím, zda se to dá takhle přirovnat, ale třeba albíní koček bývají hluší a slepí, jsou velmi náchylní na všechny možné nemoce a je s nimi spousta problémů.

Dobrý den chtěla bych se zeptat, jak vypadá Smaragdová mutace - zářivě smaragdově zelený leguán s blankytně modrýma šupinkama na hrdýlku. Fotky na vašem inzerátu bohužel nejdou zvětšit. A kdy zhruba budete mít, na prodej, další mláďata Zlatý Albino a Modrý Hypo a kolik zhruba stojí.
odpověď - Ty barevné jsou vyprodané.
moje reakce - No toho jsem si všimla, mě zajímaj ty smaragdově zelený ....
odpověď - Ok.Ty mám.

jsem taky chovatelka (gekončíků nočních) a nikdy by mě nenapadlo, mít takový přístup. Naopak s těma lidma si píši i po prodeji, když napíšou nebo zavolej a potřebujou něco vědět.