Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor - křížení

Dobrý den chtěl bych se zeptat na páření Boa constrictor 66% hetero albín mám tři samice a chtěl bych docílit nějake barevne formy ale ne kříženi s dalším hetero albinem prosím každého kdo má stým skušenosti o radu s jakou jinou formou boa křížit nebo nějaky odkaz na stranku kde se otom dozvím ale spíše o radu kdo to kdy skoušel děkuji předem za odpověd.Zdravím všechny chovatele z cele ČR a přeji všechno nejlepší a hodně štěstí v otchovech v tomto roku.S pozdravem TOPO.
Změna předmětu, původně: Dotaz Boa (MadMike)

Z USA kupovat sunglow sa ti vobec neoplatí ak spočítaš všedky poplatky tak ta to vijde nenormálne prachy. Tento rok bude mat sunglow napríklad Gilar = albinosnakes napárené ma asi 3 samice. Aj Boabohemia sa mi zdá že párila DH sunglow + albino, mám pravdu? bolo z toho niečo?

Mi sme sa snažili o ich párenie aj v roku 2008 a vtedy z toho nebolo nič a dokonca sme pozorovali aj párenie, dostala aj ovuláciu všedko nasvedčovalo tomu že je gravidna a nakoniec nič, tak dúfam že z nej neni taká dokonalá herečka :-/ tuto sezonu sme pripustili aj samicu H.i.b + red salmon, tam sme párenie nepozorovali, ale samica pribrala a pravdepodobne mala aj POZ tak dúfame že aj z nej niečo bude aj ked tomu moc neverím, ale možno sa prekvapíme.