Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedáci chovná skupina, složení druhů

Ahoj, už delší dobu pokoukávám po jedácích a konečně jsem rozhodl.
Říkám si, když začít tak pořádně.Mám prostor pro cca 30 zvířat co byjste doporučili jako chovné skupiny? (počet kusů, druhy, poměr pohlaví, samozřejmě i vhodnost pro začátečníka s jedákama) p.s. S nejedovatejma mám delší zkušenosti (kousavý viridisky, hroznýši..)Dik za rady:)

loading...

Je to dost hadouru :) ale zase nadruhou stranu pokud mate cas a venujete se jako konicku predevsim teraristice pak v tom nevidim problem...jen si myslim ze odmitavost vetsiny lidi je zde z duvodu poctu hadu, at chcete ci nechcete tak pri uklidu 30 hromadek u tech poslednich 5ti to budete brat casem jako rutinu a to u jedaku asi nejde, pokud vas kousne viridiska slusne si zanadavate, boli to jako cert au au au sem to ale vul... to u jedaku bohuzel nejde...je treba daleko vice pozornosti kterou ze zacatku jiste muzete snaz venovat dvoum parum nez 30ti kusum...ale to je vazne hodne individualni vec...v kazdem pripade drzim palce :) hodne stesti pri plneni snu

O.K.Tedy pardon,snad jsem se nedotkl.V tom případě do toho i když jak kdosi podotknul,proč tolik najednou?Samo,že se zvířata nenakoupí hned najednou.Vím o tom svoje.Např.sháněl jsem V.kaznakovi,než jsem je sehnal,nebyly prachy,pak prachy byly a zase nebyli hadi a vloni jsem dostal nabídku,ale bohužel se mi barevně nelíbili.Tak je asi mít nebudu.

Za Chlorechisky do zacatku bych se primluvil,velmi klidni hadi a celkem nenarocni. Mene nez Squamigery... Ja je drzim celkem na suchu a jdou mi dobre. Chlorechisky muzes klidne chovat ve skupine 1.2 ,jsou velmi snasenlivi, jen bacha pri krmeni,ale to plati pro vsechny jedaky.. :-)