Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rieppeleon - import (před koupením)

Chci se zeptat před koupí rieppeleonů na pár dotazů.
Není to nic o chovu atd.... Choval jsem jich už několik ale potřeboval bych poradit,mám ted jednoho samce a chci k němu přikoupit 2 samice ale neseženu asi jiné než z importu tak nechci nic zanedbat a tak se ptám jestli mám dát ty nové do nějaké karantény nebo tak něco .... Jestli mají mít nákou zvláštní péči,doufám ,že mi to nezamknete díky.

Jo to už mám připravený zatím jen plast. box v něm muší pletivo nahoře proti cvrčkům aby neutekli.... Neznáš ještě nákýho chovatele kromě Krchova ?Já měl od něj jednu samičku a tý jakoby neteklo oko a do pár dní zemřela to stejný se dělo ještě jednomu pánovi s kterým sem si psal tak už mám s ním takovou skušenost ,že se celkem obávám toho aby se to nestalo zas.... Nemáš ještě ty kerstenii ?