Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybava pro agamu vousatou

zdravim,
mam doma 8-9 mesicniho jemenaka a budu ho menit za agamu vousatou. rad bych se zeptal, v cem ma agama jine naroky??
v terarku mam na vyhrev 60w bodovku(mam schovanou i 50w neodymium.) a jako uvb mam repti glo 5! takze bych chtel od agamaru poradit co je treba vymenit,dokoupit??
navic terarko pro chamika je spis do vysky-80v50h60s., takze nevim jestli to bude vyhovovat.
dekuji moc za rady

80 sirka uz jde, vetsi vyska nevadi, aspon by tam slo dat rozumnejsi zdroj UV-B, klidne nejake silnejsi vetve na lozeni (rady splhaj) atd.. Necekejte ale od agamy nejakeho "pritulneho mazlicka" - od toho jsou psi, kocky, morcata. Vousatky si relativne snadno zvyknou na manipulaci, v smyslu ze je to nestresuje a nejsou agresivni, to ale neznamena ze by jakkoliv to brani do ruky a tahani mimo terarko ocenili.