Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vhodné druhy žab ke krmení hadů

Ahoj, mnozí z vás mají zkušenosti (negativní i pozitivní) s krmením hadů žábami. Tak doufám, že se podělíte. Konkrétně by mě zajímala možnost krmit drápatkami mladé atherisky, nejsem si jistý jejich toxicitou (myšleno ke drápatkám:-))... Taky jsem tu zahlídnul něco o žabích stehýnkách atd., prostě by mě tohle téma zajímalo nejen ve vztahu k atheriskám, za odpovědi díky.

zdar:-D žabí stehna v Makru a taky v rybárně ;-)
Jěště taková maličkost ad arientánek já do toho moc nevidím,ale Vyzkoušel jsem snad vše (včetně naparfemování holete pachem skokana)::)::),já ti mám podivný pocit,že někdy "všechno"je hoodně málo,ale to neva;-);-)určitě jsi nezkoušel nějakou larvičku od žebrovníka,taky třeba hole od chůviček,nějakýho bezouše-švábíka apod.gekona.
jěště k tomu krmení žábami pořád mi uniká pointa jak někdo může krmit afriku amerikou apod.No nic jedem dál :-D

Zdar Posuku,
larvy jsem zkousel,gekony ne,zmijatka ad atherisek jsou vazne prckove... Mozna delsi pust by je prinutil,ale mam rad kontrolu.. Takze krmim jak jsem ti psal do SZ a vyhovuje mi to.. Na stridacku srdce a kusy holat,travej bez problemu.. Kus holete stravej rychleji,nez srdce.. Parfemovani ci zabi stehynka mozna muzou zabrat na jedince ci dva,ale na celej odchov ,kterej muze mit i 17 kousku cas clovek nema... Navic si atherisky na tahani rukama velmi rychle zvykly,tak mi to je fuk.. Palec jsem si propichl dvakrat ze zacatku a nic mi nebylo.. Az budou mit kolem 30 cm,zacnu si teprv davat bacha... :-) Na zahranicnich forech, krmej taky kusama holat a funguje jim to.. Tak neni treba hazet flintu do pole.. ;-)