Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadí do terária z kůry

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na pár vašich praktických rad co se týče tvorby pozadí z kůry. Na podzim jsme káceli dost ovocných stromů a já si jejich kůru schoval s tím že by z ní mohlo být celkem pěkné pozadí ale je vhodná? Jak to je s plísní a překrýváním mezer tak,aby se pořád zachoval dobrý vzhled? Ocenil bych foto některých vašich pozadí a pár rad jak na to. Díky

Zajímala by mě jedna věc. A to, jakým způsobem dáváte do terárií z pozadím z kůry (či bez pozadí) rostliny na stěny. Teď začínám dělat pozadí z kůry pro pagekona (pouze zadní stěnu) a přemýšlím, jak to hezky udělat, abych mohla mít řekněme na každé stěně či v rozích 2,3 květináče na rostliny. Ráda bych zaplnila celý prostor tera, ne jen spodní část. Byla bych vděčná za nějakou inspiraci. Díky.

Po dlhom case otvaram znova temu.
Idem robit pozadie z kory pre uzovky a zaujima ma ako to je s plesnivenim a pod.
Zozbieral som koru v lese, planujem ju vydrhnut a vypiect v rure.
Tera bude z OSB, mozem to prilepit rovno na dosku alebo treba najprv na polystyren?
Bude po prelakovani kora plesniviet?
Vdaka