Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zase problém s zverimexem

Dobrý den , mrzí mě že musím opět zakládat vlákno o problému zverimexu , mohl jsem navázat na další vlákna ale píšu to teď protože potřebuji poradit.V našem zverimexu mají 1,1 Ambystoma mexicanum le opět v příšerných podmínkách . Terárium mají tak 30 cm plochy výšku tak 60 cm prostě takovej sloup , axolotli mají cca 25cm.o čistotě vody ani nemluvím.Jejich cena je 90 Kč.Chci poradit od chovatelů axolotlů jaké jim mám zajistit podmínky , protože si je hodlám vzít domů.za všechny rady budu vděčný děkuji.

Tak schválně, co si myslíš, že se asi stane poté, až si je koupíš? Při nejbližší příležitosti si pořídí nové axolotly a naperou je tam zase... Tohle není řešení, naopak z toho bude těžit akorát ten zverimex a prodělají na tom další následovníci těch odkoupených axolotlů.