Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguan červeny

čaute .. mam leguanka už asi 1 mesiac doma .. som začiatočnik a chcel by som sa spytať či by ste mi nevedeli pomocť ako by som mal zariadiť terarium pre leguana červeneho .. čo mi treba čo mam dať ako substrat ake kvety čo obložiť a podobne ... ak treba niečo doma vytvoriť tak prosim poradte ako sa to robi .. vopred dakujem .. ( nechcem mu ubližiť preto sa pytam )

Zato že vieš viac ako ja ma tu nemusiš uražaať .. a za všetko zbuzerovať .. chcel som len pomoc .. ale ako vidim .. ty nato si odbornik ale nevieš pomocť .. to nič .. a vieš ja som si to aj študoval .. lenže v jednej kniihe piše tak v druhej tak na internete piše jeden tak druhy tak .. a neviem čo je dobre ...

To "sp0nk4" :Co kdyby jsi se chytl za rypák a přestal tady vyskakovat!!!]:(
Dani007 ti řekne, jaký se volí postup něž si něco domů doneseš, najde za tebe odkazy na informace a ty začneš vyskakovat. Seš línej jako ....si něco vyhledat, tak bys měl sklapnout paty a být slušný. Každý průměrně inteligentní člověk si nejprve něco nastuduje, poptá se chovatelů předem a pak si případně pořídí domů živého tvora. Když už jsi to podělal, tak nevyskakuj!

Omlouvám se adminům, pokud je tento odkaz ostřejší.

Ano viem ze som urobil chybu prve som si mal spravit terarko a tak ho doniest domou .. ale nemyslel som si ze s tym bude tak vela prace .. pozri kupis si psa staci ti buda .. napr .. teraz mam terarko celkom spravene.. bol som v akvaristike a tam mi poradili .. dakujem vam..