Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost agamy vousate

Zdravím, chtěl jsem se zeptat.Dneska jsem byl ve zverimexu a ptal jsem se na velikost tohodle zvířátka.Paní mi řekla, že je to různé, že to záleží na velikosti terária.Je možné, že bude pak třeba maximálně 40 cm veliké?Nemám úplně velké terárko, tak se ptám.Dík za odpovědi

Záleží na více věcech, na kvalitě a kvantitě krmení v době růstu zvířete, na teplotách, světle, velikosti nádrže i na genetických předpokladech.... "Podrážet" zvířata aby dorostli menších velikostí není vůči nim zrovna fér. Pokud jsou pro tebe vousatice moc velký, poohlídni se po jiným druhu. Třeba Pogona henrylawsoni vypadá podobně a dorůsá kolem těch 30cm.