Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílé plastové krabičky

Ahoj, chtěl jsem se optat jestli by mi někdo neporadil kde sehnat malé plastové krabičky na převoz malých ještěrů (třeba gekonů), ale bílé s průhledným víčkem. Vaněk dodává jen průhledné. Kdysi jsem si je koupil v Hammu, ale v září tam jedu a potřebuju do něčeho dát zvířata na prodej. Potřebuju zatím tak 20 ks.
Díky, zdraví, Petr (daygecko.borec.cz)

Když je nemůžeš sehnat (já teda u nás viděl taky jen průhledné nebo takové ty poloprůhledné) a nepotřebuješ jich moc, tak si zkus pomoct svépomocí. Kup průhledné a stěny a dno olep papírovou lepenkou. Není to žádný zázrak, ale účel (a hlavně německé podmínky) to splní, stěny budou neprůhledné.

to Krokodýl: jó, tohle už jsem praktikoval, ale přece jen... V červnu tyhle krabičky (ty co potřebuji - 150 - 250 ml bílé) na burze v Hradci K. někdo prodával, bohužel jsem byl pryč a jela tam pro cvrčky manželka a vzala mi jen jedno balení po 10 ks (aspoň to, ale bohužel nestačí, malé felsumky se líhnou po kvantech)

Prodavaji je treba v kramku na nakladovem nadrazi zizkov v Praze. Firma se jmenuje neco ve stylu jako: " Schubert - obalove materialy a cerstva vejce" (vskutku kuriozni kombinace), melo by se to dat najit pres hledac firem nebo mapy. Jestli najdu vizitku nebo uctenku, prihodim web nebo jiny kontakt (chodim tam pro krabky na zver celkem pravidelne nekolikrat do roka).Pokud zrovna nebudou mit na sklade hranate, daji se objednat, mozna by Te ale zvladli uspokojit i kulate s prumerem cca 8 cm a vyskou 2 cm, bile s cirym vickem. Jako prodejni se mi osvedcily, jak u nas, tak v Nemecku.