Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERARKO

Ahoj,mam krajtu kralovskou v "provizornim" terarku.Jsem z Plzne a rada bych od vas vyziskala radu od koho a kde je nejlepsi si nechat vyrobit terarko za rozumnou cenu?Diky.Kdyztak hodte odkaz.

sorry, že to píšu, možná to špatně vidím z obrázku, ale já na obrázku vidím jedno velké akvárium s posuvnými dvířky a u toho menšího tam asi nahoře nějaké větrání vidím. Ale nemělo by být pro přirozenou cirkulace vzduchu, která se docílí horním a bočním větráním? Navíc u toho velkého, i kdyby nahoře bylo větrání, tak ta skříň, která je zezadu uzavřená a vduch tak proudí jen z jedné strany a to jen cca 5 cm škvírou, taky nebude žádný hollywood.