Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno rozdíly "písek"

Ahoj,

před časem jsem měl problém s tím že moji gekončíci moc nežrali, měl jsem (černý) písek. Před týdnem jsem jim písek vyměnil z důvodu že se má po čase měnit ale, dal jsem jim písek bílí a od té doby vše co jim večer dám ráno už tam není a jsem s tím spokojený :).

Je možné že černý písek není zrovna vhodný? Že by v něm měli třeba nějaký problém vidět potravu? Nebo je to něčím jiným?

takže na tom zřejmě záleží.. když si řeknu že cvrček má snědou barvu tak je logické že ho tedy lépe vidí v bílém písku a to že je noc to snad nočnímu gekonovi nevadí ne? je to noční živočich a tak by měl být vybacen podobně jako kočka myslím oči :)

jen jsem se chtěl přesvědčit že je to opravdu pískem nebo jestli jsem nezměnil třeba i něco jiného než jen písek :)