Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá - stolice

zdravím

chtěl bych se zeptat ohledně agamy vousatý mám samičku asi necelý rok a tedka najednou už neměla stolici asi 10 dní a to nikdy takhle dlouho se nestalo že by nekadila nevíte čím to je ? Prosím poradte bojím se o ní?

Předem děkuji za odpověd

1 nebo 2 švabi za den nei pořád.
Beru to tak,že moc chutí k_jídlu nemá.Hlavně mladé vousatky potřebují živočišnou potravu víc.Mam jednu i v podobném věku a bere si 15+ cvrcku za den (trochu ji překrmuji blizi se zima) ale i tak se mi zda 2 švabi malo.
Zeleninu baští lépe?