Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík na útěku

Dobrý den, při stěhování mi dnes v noci utekl z terária jeden z gekončíků. Obrátili jsme patro domu naruby, ale nikde nic. Nemáte někdo nějaký tip, na co ho třeba nalákat? A může být gekončík tak "hloupý", ze by se vydal padat po schodech dolů? Děkuji za každou radu.

Mě už taky gekon zdrhl... Po týdnu hledání už jsem to vzdala a po 14-ti dnech začal šmejdit po pokoji, kde zdrhl, tak byl odchycen... :) Byl schovaný nejspíš někde za televizí, a i když se prohledával celý pokoj tak jsme ho neviděli... Pak se naštěstí ukázal sám...