Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem knihy

Ahoj, mám dotaz, scháním kontakt na někoho, kdo se věnuje překladu knih o terarijních zvířatech. Kdysi na burze jsem takové knihy viděla, ale teď je nemůžu sehnat. Díky za radu:-)

No a já právě viděla překlady těchto knih. Vypadá to jako nějaká skripta, většinou bez obrázků, ale hlavně česky. Angličtinu zvládám, ale k němčině potřebuju slovník. Jde spíše o lenost, ale byla bych vděčná za nějaký kontakt.