Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkubator

Ahoj, potřeboval bych poradit jak vyrobit inkubator, teda jestli tam mužu dat jakýkoliv termostat, nebo musí být nějaký specialní teraristický. Kdyby musel byt nejaky spešl tak jestli byste mi prosim vas neporadili nějaky obchod..
Předem diky za odpověd.

A jestli bych se jeste mohl zeptat co použivate na vytapeni inkubatoru, topne kabely, žarovky a nebo bych tam mohl dat topné rohože, které produkují infračervené teplo, ktere pry hřeje podobne jaku slunce.

osobne - zbastleno ze spousty 2W odporu v serii neb se resilo "na rychlo" z toho co bylo po ruce, vypocteno na cca. 8-9W tepelneho vykonu. Do prumerneho boxu zaizolovaneho penovym polystyrenem staci skutecne malo = nejslabsi topny kabel na 230V co sezenes, 15W tusim. Lze pripadne jednoduse srazit na polovinu diodou v serii.