Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praha - Ládví 8.1.

Ahoj, zakládám klasické vlákno - kdo tam budete, co prodáváte/sháníte....
Já začnu: na prodej mláďata Phelsuma klemmeri, P. nigristriata (u obou možnost sestavení párů), P. guttata, samička hroznýška G. colubrinus loveridgei; a doufám, že si odvezu rezervované Heterodon nasicus (kua už se těším), sháním pak T3 bedny na chov myší v počtu 2-3 ks.
Fotky zvířátek na webu: daygecko.borec.cz
Zdraví, Petr B.

Ládví 5.2. - Ahoj, sháním samičku boaedona, tak 1-2 roky starou - nejlíp olivovou nebo do tmava (červena). Domlouval jsem se s Pošukem, ale ten se teď na Ládví nedostane, tak pokud se někdo do prasečáku chystá a takovýho hada má na prodej, nechť mne kontaktuje - SZ, nebo info v profilu. Předem díky za nabídku.