Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praha - Ládví 8.1.

Ahoj, zakládám klasické vlákno - kdo tam budete, co prodáváte/sháníte....
Já začnu: na prodej mláďata Phelsuma klemmeri, P. nigristriata (u obou možnost sestavení párů), P. guttata, samička hroznýška G. colubrinus loveridgei; a doufám, že si odvezu rezervované Heterodon nasicus (kua už se těším), sháním pak T3 bedny na chov myší v počtu 2-3 ks.
Fotky zvířátek na webu: daygecko.borec.cz
Zdraví, Petr B.

loading...

Dobrý den :-), já si konečně přijedu pro ty Klemmerky, co jsem si u Vás schoval a nebyl jsem je schopen před vánoci vyzvednout. Pokud by bylo možný mít přímo pár, bylo by to ideální. Pokud jsou ještě moc malé vezmu prostě dva prcky :-) Jinak osobně nabízím mládě Cordylus Tropidosternum (fotky možno poslat na požádání), narozeno 10/2010. Krásně žere, zatím netuším co z něj bude, takže pokud by někdo měl zájem, je k dispozici.

Protože se budu stěhovat, tak se musím zbavit nějakých věcí.
Rhac. ciliatus 1,2 - chovná 3 letá skupina 3500,-, jedna ze samic nemá ocas;
Rhac. ciliatus 1,1 samice 2 roky, samec rok - moc pěkní dalamtini 3500 pár;
Underwodisaurus mili 0,0,4 - 9-10/2010 450kč/kus;
Gonatodes albogularis fuscus 2,0 600kč/kus;
Teratoscincus scincus keyserlingi - 1,0 - 700kč;
Geckolepis maculata 500kč asi samec;
Lampropeltis alterna blairi loňské 600kč kus a předloňské odchovy 800kč kus;
Pantherophis guttatus - 5 letá samice 500kč, přírodní zbarvení;
Tel:776 629 916

Na Ládví budeme na stole 68 s mladýma ciliátama (Rhacodactylus ciliatus), gekoncikama (Eublepharis macularius), uzovkama cervenyma, koralovkama sedlatyma (Lampropeltis triangulum sinaloe), svabama (vic druhu), pavoukama (taky vice druhu + dospele samce Psalmopoeus irminia k vymene nebo zapujceni), privezeme i nejake ty akva kytky nebo raky. Vetsina sortimentu je uvedena v nabidce na www.chlivek.unas.cz

zdravim reaguji na vas inzerat ohledne T3beden na chov mysi mam jich asi pres 30 ks pokud by jste mel zajem jsem ochoten vam je privest na burzu do Ladvi sam tam jezdim s hadama pokud mate zajem me tel cislo721672057s pozdravem martin eisenhamer.

Taky tam chci jet.Pokud by měl někdo zájem,mám tu poslední NZ/10 0,1 C.hortulanus,0,1 L.g.holbrooki a 1,1 Morelia mackloti mackloti (chovný pár)-samice cca 2,5m,samec asi 1,8m a 1,0 Ahaetula prasina žere i myši.

Ládví 5.2. - Ahoj, sháním samičku boaedona, tak 1-2 roky starou - nejlíp olivovou nebo do tmava (červena). Domlouval jsem se s Pošukem, ale ten se teď na Ládví nedostane, tak pokud se někdo do prasečáku chystá a takovýho hada má na prodej, nechť mne kontaktuje - SZ, nebo info v profilu. Předem díky za nabídku.