Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá nejí

Mám asi měsíční agamu už 10 dní doma a pořád málo jí jeden den snědla 3 cvrčky a pak jen dva a těd jednoho a dneska nic myslíte jsi že ještě není zvyklá nebo je nemocná?

Mesicni mlade nezimuje. Pokud zere aspon neco tak jeste neni tak zle, ale zkousejte ji nabizet treba vicekrat denne - jinak ale doprat cim vic klidu a minimalizovat jakykoliv stres (nebrat do ruky atd.). Potrebuje slusne osvetleni - hodne svetla, SunGlo to mozna vyhreje, ale zrovna nejak extra neosvetli je to i videt na fotkach. (teplota jinak dejme tomu - muze byt) - takze treba nahoru nad terarko dat aspon nejakou linearni zarivku, klasicke "kuchynske" svitidlo - kdyz uz nic jineho. A potrebuje i nejake to UV, zadne "až přemluvím taťku" neplati - to zvire neukecate. Jinak - jak uz bylo napsano - zvire ze zverimexu = obrovske riziko.