Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Březí samice leguána?

zdravim všetkych . Prišiel som s otazkou čo sa deje s leguanom . Asi 3 mesiace mame doma leguana zeleneho , neviem či je to samec alebo samica . Vzrastom vyzera byť ešte mlada ( 45 cm ) . Ked pridem domou a pozriem sa nanho tak je cely špinavy od substratu a je vykopana jedna velmi hlboka jama . Neburam mu to , chcem vidieť čo spravi . Aj tvar brucha je neaky čudny a tak neviem či nahodou neni tehotna , horučava alebo neviem čo ešte sa može diať . Inak leguan/ica sa na ruku chytiť neda a nechcem ho/ju strašiť . Dakujem za odpoved
Změna předmětu, původně: ČO SA DEJE ? (Aurifer)

tak meter ale 40 cm je určite malo .. Mam aj video ako tam hrabe nenapadne som ho umiestnil a čakal som :D normalne hrabe ako keby mu bolo horuco ( teplota v terarku je na najchladnejšom mieste 23 stupnov celzia) . Tehotna ? Nemal ju kto okotit jedine žeby sme ju kupili tehotnu ale neviem či pri tej velkosti sa to da .. Len tak si kope ? Neviem ale mne to tak pripada . Kto chce video viem mu to poslať na mail ..

to vypadá, že jenom chce z toho terárka zdrhnout, než že by chtěl klást. To zvíře má ale víc jak 40cm, tos myslel jenom délku těla bez ocasu? Jaké tam máš teploty , atd...to vypadá, že se tam tomu zvířeti spíš prostě z nějakého důvodu nelíbí. Jinak odtamtuď vyhoď ten lignocel a ty umělé kytky, protože tomu legošovi tím koleduješ o pořádný průser.