Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nežravost u Rhacodactylus Ciliatus

Prosim vas o radu pred 4 dnami som na burze zakupil 6 mesačnu samičku a 2 ročneho samčeka Rhacodactylus Ciliatus a do dnes 5 den mi odmietaju primat potravu je to normalne alebo čo mam urobit??? Za vaše reakcie vopred dakujem

Rosim dvakrat denne rano slabšie a večer vydatnejsie čim sa mi vzdušna vlhkost drži okolo 65-70 % Teplota cez den izbova 26-28 C° v noci okolo 24 C° Skušal som cvrčky skušal som vyživu Hame borovkovu aj potlačeny banan a nič. :-(