Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama v novém prostředí, nežere

Včera jsem si pořídila cca. 45 denní agamu. Pobíhá po terárku, nechává se hladit, občas vleze i do vody.

Mám, ale o ni strach, protože včera sežrala 2 cvrčky a dnes ani jednoho. Dávám ho před ní na pinzetě a občas sebou cukne a mám pocit, že začne rychleji dýchat.

Jelikož mám ještěra poprvé, tak jsem obezřetná a nevím zda je to normální v novém prostředí, nebo může být něco špatně.

Děkuji

Teplota pod žárovkou okolo 45 stupňů C v teráriu okolo 33 stupňů C v noci 25 stupňů C.

fajn že už je vše OK :)

jen ta teplota může být kliďánko nižší.
Už kvůli úspoře.
Někde v_rohu by to chtělo chladnější místo (27-8°C) lokálně 30 a pod žárovkou 40°C
Poznáš to na chování agami .. moc často se nevyhřívá co?? :)