Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 krajty v terárku?

Ahoj lidi, mám dotaz... mám rok a půl starou krajtu samici (90cm). Chtěl bych mít ale 2 v jednom terárku. Chci Vás tak poprosit o rady, tipy.
1) Jestli se nebudou rvát
2) jaký rozměry by mělo mít terárko
3) jak starou/velkou druhou krajtu bych měl sehnat
4) dá se sehnat albín? mohly by být spolu (normalní+albín)

děkuju všem za jakýkoliv postřeh, tip apod.

S odchovem zkušenost nemám, ale podle všeho je nejlepší mít všechny hady oddělené a k samici pustit 2 samce. Více je to stimuluje a jak píšeš, toho méně akčního odebrat. Dobrý článek o těch soubojím mezi samci je zde: http://www.ifauna.cz/clanek/terarijni-zvirata/jest e-jednou-k-tanci-samcu/2702/
Pokud budeš mít pár v jednom terárku, tak přidání dalšího samce ve vhodnou dobu může být dobrým stimulem.