Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AGAMA A VELIKOST

zdravim mam takovy dotaz .. mam doma agamu vousatou (samec) asi 6 mesicu a nejake dny a ma na delku nejakych 39cm to by bylo vse v poradku ale jak se tak divam na fotky jinych agam tak neroste do mohutnosti..nevi´te cim to muze byt nebo jeste doroste ? (do kolika mesicu (roku) rostou.?

TErarium: 114x55x33 (DxVxS) kopaktni zarivka UVB-A + normal zarivka na dosviceni + obic bodovka... teplota v terarium pres den je kolem 30-32C
dostava ob den 5-6 cvrcku obalene v sepiove kosti + nutri mix pro plazi v pomeru 1:1.. kazdy den cerstvou zeleninu.. a 2-3 tydne je porosena cistou vodou..

Dekuji predem za odpoved..

PS:sorry nebavime me psat z hackama :)

Zdravím, Měla bych také dotaz. Máme Agamu vousatou. Koupily jsme jí na výstavě, v březnu 2011. Chovatel, nám řekl, že je jí 3 měsíce. Měřila 13cm. Teď by měla tedy mít 9měsíců. Měří 39cm a váží 280g. Myslíte, že to je moc? Ráno jí dáváme cca5-6cvrčků (samozřejmě obalených ve vitamínech)a zeleninu. Nezdá se mi, že bychom jí nějak překrmovaly. Dík za odpověď.