Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Ladvi 3.9

Tak se nam pomalu blizi prvni Prazska poprazdninova burza.. Co kdo privezete ci shanite ?
Kdyby mi nekdo privezl adultni squamu 0.1 Kongo, vubec bych se nezlobil.. ;-)

Jinak ocekavam v mistni restauraci tradicni osazenstvo.. Tesim se opet na pokec a :beer: s Meldou,Cejnou,Silenym Maikem a spol.. Doufam ze dorazi Dano a taky Posuk neco sliboval.. ;-)

Piste sve nabidky, at nam uz zmizi okurkova sezona a vlakna o koupani hadu v bazencich.. :-D

Trapny dotaz - netusite kdo byl u tusim stolu 111 - 113? Dle seznamu prodejcu "SCORPION", koupil jsem tam jednoho prcka R. ciliatus - ale to nebylo primo od nej, jen mu to tam dal dle vseho nejaky jeho kamarad - mlady kluk, tak 170cm, kratsi spinave blond vlasy. Vse je v poradku, se zviretem spokojenost, jen jsem se blbec nezeptal jak je stare... :-[