Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Ladvi 3.9

Tak se nam pomalu blizi prvni Prazska poprazdninova burza.. Co kdo privezete ci shanite ?
Kdyby mi nekdo privezl adultni squamu 0.1 Kongo, vubec bych se nezlobil.. ;-)

Jinak ocekavam v mistni restauraci tradicni osazenstvo.. Tesim se opet na pokec a :beer: s Meldou,Cejnou,Silenym Maikem a spol.. Doufam ze dorazi Dano a taky Posuk neco sliboval.. ;-)

Piste sve nabidky, at nam uz zmizi okurkova sezona a vlakna o koupani hadu v bazencich.. :-D

Budu tam, ponejvíce asi v osvěžovně.

no, to ja budu ponejvice u stolu (c. 68) a osvezovna bude na rade az po skonceni burzy (i kdyz jak uz to tak byva...kdyz nemuze mohamed k hore...)
Kazdopadne - na chlivkovem stole bude tradicni sortiment skladajici se ze nekolika druhu svabu na chov i krmeni, sklipkanu pro zacatecniky i pokrocilejsi chovatele, prave dorusta nekolik letosnich mladat ciliatu (pagekon řasnatý), ktera na burzu taky beru, dal tu budeme mit poslednich par odchovanych mladat kocincin a koralovek L.t.sinaloe. Beru i neco malo z rezervovanych setocernych alteren. Akvaristum nabidneme akvarijni i jezirkove rostliny, sladkovodni raky a po domluve i krevetky "red cherry". Kompletni nabidka je jako vzdy na www.chlivek.unas.cz

Za sebe,nic nesháním ani nic nepohledávám.
Přijedu tágem a hned mizím.
Cejna je jasný...a ostatní??Madmike tak se dočkáš...2pytle.zbytek sz.
Ostatní si vyřeším sám,Ondro beru tě jako spolubojovníka:-)i když přijede Hostoun...více hlav,více ví.Pokud by dorazil S.B.bylo by to jednodušší..ale snad to dáme?
Edit:radare přivezu ti dlužné peníze,aby mne nikdo nemohl napadat,třeba za zpronevěru
Tím končím debatu prasečák.

Ahoj . Mám obavy ,že se budu muset jít kouknout do práce , pokud ne , tak budu mít na stole korálovky Lampropeltis ruthveni ,gekony Gekko vittatus , hroznýše Gongylophis muelleri .Na zkrm šneky achatina reticulata ve velikosti 2 - 4 cm . Dopiju LEMON a a du spát , čau ;-)

Já zas nasliboval hory doly, takže jedu aji kdybych nechtěl :-D. Doufám, že Ondrovi budu moct aspoň potřást pravicí, i když ho už asi ani nepoznám. Pavle jaký dva pytle, myslíš ty pod vočima? :-D
Mimochodem nevíte, kdo si u mě zamlouval na burzu čoko kalifornku od Chadimy? vím, že ji tam mám někomu vézt, ale přišel jsem o nějaký maily a už nevím komu?! každopádně ji tam vemu, takže není čeho se bát :-D:-D:-[

zdar:-D dneska se zase jednou budu ptát já.Netušíte někdo,zda je v prasečáku na sál nějaký bezbariérový přístup,výtah nebo nějaká rampička??díky.
Madmiku :-Dje vidět,že si už prd pamatuješ:-Da mám pocit,že tě Margiána málo kalí]:)]:) no nic,ale drobná nápověda:v prasečáku stojí toho mistička 25kč:-D
a pak ti jěště přivezu"vychytávku kluka z vesnice":-D aneb líná huba holé neštěstí:-Da protože jsem
watch tak to přeci nevyhodím:-D:-D:-D
Jinak zbytek sz..některým jedincům by to zlomilo vaz:-D
Auri:jede i spolubydlící?:))

zdar:-D Velmi děkuji všem, kteří mi odpověděli na můj technický dotaz.Nejsem opravdu pravidelným návštěvníkem této pochybné atrakce:-D:-D a vlastně dobře to řekl Přemek:-)
Auri:když bude nejhůř:))bohatě vystačím i s Tvoji osobou:-)..bude čarovala ryba:-D:-D
Poky:neber to nějak zle,ale zeptám se rovnou:ty holata jsou odkud??doufám,že nepřijeli lodičkou od našich východních přátel;-) a pak po kolika ks.je to baleno nebo je po 0,5lb.na váhu?? díky

Jabulo,ale já ti to vysvětlím celkem jednoduše.
1.V prasečáku jsem byl všeho všudy snad 5krát?? a pokaždé mám celoživotní zážitek.
2.V době kdy jsem stál na schodech frontu nikdo s rudlíky opravdu nejezdil.Tahle otázka byla spíše na prodejce,protože na sál musí být i jiný vchod.
3.O co mi jde?já ti to napíši česky o hovno o nic jiného jak o hovno,nehledě na to,že reaguješ na dávno vyřešený dotaz.

,ale já ti to vysvětlím celkem jednoduše.

no, toho jsem se prave bala

V době kdy jsem stál na schodech frontu nikdo s rudlíky opravdu nejezdil

protoze - jak jsi sam odhadl - jezdi jinym vchodem, ktery je na podobne veci vhodnejsi nez schody pro navstevniky.

Tahle otázka byla spíše na prodejce

No jo, ted to vidim. Takze na mne to vlastne neni. Ja za ty roky co na Ladvi prodavam vim prece kulovy.

já ti to napíši česky o hovno o nic jiného jak o hovno,nehledě na to,že reaguješ na dávno vyřešený dotaz.

no jo, davno. Cas je proste relativni pojem. Par minut sem, par minut tam, ze. Snazila jsem se zodpovedet Tvoji otazku, sory, uz takovou blbost nikdy neudelam.

Tak ja jsem si krom dobreho pokecu s kolegy..(diky) :-), privezl domu naky krmeni,domluvil si par "kseftiku" ad Atherisky a privezl domu na navstevu Dania007 s pritelkyni a ted cekame na bus do Dubce.. ;-) Diky MadMikovi za promereni MegaRayky a moc rad jsem zas videl Lady Boomslang.. ;-)

Netušíte někdo, kdo prodával na pódiu u stolů 164-170 (nevím přesně, kterej stůl) - prodávala tam paní, která nemluvila česky, měli tam Rieppeleony a Acantosaury - nemůžu dohledat co to bylo za společnost a chtěla bych se na něco poptat...Díky

Zatím ani nepijou z vodopádu, natož žrát...:-/z pinzety nechtěly - mám pro ně moučňáky, zavíječe a pár sarančat - zkusím, co jim pojede. Vitamíny jsem zatím nedávala, začnu až se rozežerou. Zatím sedí tam, kam si v sobotu vlezly. Samec se trochu přesunuje a samice popolezla na noc vejš, pily jen z proděravěnýho kelímku, co jim kapal vodu na větve, netuším, co se jim nezdá na fontánce. Že zatím nežerou je v normě ne?

Trapny dotaz - netusite kdo byl u tusim stolu 111 - 113? Dle seznamu prodejcu "SCORPION", koupil jsem tam jednoho prcka R. ciliatus - ale to nebylo primo od nej, jen mu to tam dal dle vseho nejaky jeho kamarad - mlady kluk, tak 170cm, kratsi spinave blond vlasy. Vse je v poradku, se zviretem spokojenost, jen jsem se blbec nezeptal jak je stare... :-[