Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza Ladvi 3.9

Tak se nam pomalu blizi prvni Prazska poprazdninova burza.. Co kdo privezete ci shanite ?
Kdyby mi nekdo privezl adultni squamu 0.1 Kongo, vubec bych se nezlobil.. ;-)

Jinak ocekavam v mistni restauraci tradicni osazenstvo.. Tesim se opet na pokec a :beer: s Meldou,Cejnou,Silenym Maikem a spol.. Doufam ze dorazi Dano a taky Posuk neco sliboval.. ;-)

Piste sve nabidky, at nam uz zmizi okurkova sezona a vlakna o koupani hadu v bazencich.. :-D

Netušíte někdo, kdo prodával na pódiu u stolů 164-170 (nevím přesně, kterej stůl) - prodávala tam paní, která nemluvila česky, měli tam Rieppeleony a Acantosaury - nemůžu dohledat co to bylo za společnost a chtěla bych se na něco poptat...Díky

Zatím ani nepijou z vodopádu, natož žrát...:-/z pinzety nechtěly - mám pro ně moučňáky, zavíječe a pár sarančat - zkusím, co jim pojede. Vitamíny jsem zatím nedávala, začnu až se rozežerou. Zatím sedí tam, kam si v sobotu vlezly. Samec se trochu přesunuje a samice popolezla na noc vejš, pily jen z proděravěnýho kelímku, co jim kapal vodu na větve, netuším, co se jim nezdá na fontánce. Že zatím nežerou je v normě ne?

Trapny dotaz - netusite kdo byl u tusim stolu 111 - 113? Dle seznamu prodejcu "SCORPION", koupil jsem tam jednoho prcka R. ciliatus - ale to nebylo primo od nej, jen mu to tam dal dle vseho nejaky jeho kamarad - mlady kluk, tak 170cm, kratsi spinave blond vlasy. Vse je v poradku, se zviretem spokojenost, jen jsem se blbec nezeptal jak je stare... :-[