Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autobus do Hammu 10.12 2011

Srdečně zveme všechny nadšené teraristy na 2. zájezd na teraristickou burzu v Hammu.

NYNÍ PROBÍHÁ AKCE
PO PŘIHLÁŠENÍ A ZAPLACENÍ JÍZDNÉHO DO 20.10 2011
OD NÁS PŘED VSTUPEM NA BURZU DOSTANETE VSTUPENKU V HODNOTĚ 10Euro.

více info na www.hamm.wbs.cz
pro facebookaře : www.facebook.com#!/event.php?eid=219717624750880

Budeme se zase snažit zaplnit celý 50ti místný autobus, v záloze tentokrát máme i dva minibusy!

Dobrý den,chtěl bych si pořídit kudlanky (Pseudocreobotra
wahlbergii i Hymenopus coronatus) a Idolomantis diabolica Saussure,nemůžu tady v
Čr o nich nic sehnat,žádný info,prodejce,kdo je chová,za kolik prodává,také něco
o jejich chovu,Chtěl jsem se tedy zeptat,zda-li by bylo možné domluvit se s Nějakým účastníkem zájezdu,nebo případně s vámi,jestli by zakoupil kudlanky na Burze v Hammu,finance bych vám předal někdy před odjezdem na burzu.Kontaktujte mě prosím na e-mail.Děkuji předem za info.S pozdravem David
kontakt email www.obsen@seznam.cz nebo mobil 608 808 561 - je lepší nechat ale sms zprávu,protože jsem na příjmu většinou až večer nebo v noci

Dobrý den,jedete prosím někdo v nejbližší době na německou burzu HAMM??pokud ano,.prosím zkontaktujte mě prosím na emailu www.obsen@seznam.cz měl bych zájem o volné místo!! Nebo případně o zakoupení kudlanek hymenopus coronatus(květinové kudlanky) a strašilek heteropteryx dilatata finance bych vám předal před odjezdem.Předem děkuji za kontakt David

Divím se, že máte tu drzost a odvahu po předešlém fiasku ještě něco pořádat. Opět na vás spoléhat a pak týden před Hammem narychlo shánět odvoz proto, že jste neobsadili plný autobus a tudíž by jste nevydělali tolik peněz, je opravdu paráda.3-[

Jste vedle, minulý zájezd nebyl zrušen z důvodu že by jsme nevydělali tolik peněz jak píšete ale z důvodu že kdyby jsme vyjeli tak DOPLÁCÍME a nemálo.. což už jsem vám do e-mailu psala, netuším proč máte za potřebí si honit ego i zde ;-) Na možnost zrušení zájezdu pořadateli jste byl upozorněn tak jako každý ze zájemců.

Jak jsem vám již do emailu psal, tak to šlo řešit menším autobusem - mikrobusem, kdyby se tedy chtělo... ;-) což jste tedy posléze do své inzerce doplnili. Ano opravdu to týden dopředu nebylo, omlouvám se nepočítal jsem to, ale jak víte Hamm je jednou za tři měsíce a většinou se domlouvá cesta na další ihned po burze, nebo měsíc, dva předem...

A ja se divim, ze Vy mate tu drzost tady plkat blbosti bez overeni..

nechápu co tím myslíte:?:

Ono se chtělo a neumíte si představit kolik jsme toho obvolali, bohužel jsme nesehnali na ten termín volné, ale i tak by jsme dopláceli, prostě bylo málo lidí a nafta se platí stajně za mikrobus jako za velký autobus. Což jsem vám do emailu také psala ;-)
Za zrušení zájezdu jsme se omluvili, všichni to pochopili až na vás, proto vás dále nebudu přesvědčovat.
Sám organizujete burzu v Liberci, musíte tedy vědět že to není jednoduché.

A ja se divim, ze Vy mate tu drzost tady plkat blbosti bez overeni..,Uz jednou akcii usporadali a bylo to OK., Kdyz se lidi odhlasej, tak akce proste nebude, pac nejsou STAT sby sli do minusu., Ja s nima v Hammu byl a spokojen ! Za 1500kc Prag-Hamm-Prag (Brno) je nsprosta pohoda..

Suhlas s Radarom. Na predoslej burze som bol. Uplna spokojnost (az na tu klimu:-D).Zrusenie zajazdu bolo podla mna celkom vcas nato, aby si clovek ktory velmi silno chce nejaky odvoz nasiel. Za 3tyzdne sa da toho vybavit celkom dost.
A ako sa to uz rozoberalo v minulom vlakne. Peniaze pre organizatorov NEJDU! Za tych, ktory neprisli DOPLACALI ZO SVOJEHO! Takze placete na nespravnom hrobe. Ak sa vam nepaci, tak proste na to kaslite a najdite si iny odvoz.

No, já zase souhlasím s Lukášem :-).nejen státní, ale i soukromej dopravce musí (u)nést nějaká rizika. Soukromý vlaky a busy jezdí vždy. I když nejsou zrovna plný. Na prvním zájezdu pořadatelé vydělali (je to OK, nic proti tomu nemám) a na druhým by holt trochu prodělali (možná). Kdo se dal na vojnu musí bojovat. Zrušit zájezd jen kvůli tomu že se odhlásí pár lidí je ubohost a celkem rána pod pás těm, kteří s tím počítali. Navíc to určitě není moc dobrá reklama na zájezd další.

V necem mas pravdu, ale tuto je podle me soukroma akce (nadseni) a nezivi se tim.. Pokud se odhlasi vic lidi a ostatni neposlou napriklad zalohy, tak se jim nedivim.. Nejsou charitativni spolecnost, pokud jim to i neco hodi, nemam nic proti..

Já se jim divím. I akce, která je pořádána nadšenci, by měla mít nějaký ty pravidla. I prodělek je kšeft. A pokud nikdo nechce nést riziko, tak ať se na to vyprdne. To je jak se zvířatama. příkladně ty jsi nadšenec do Atherisek, a když kupuješ importy, jdeš do rizika že ti něco padne (viz krabka v mražáku :-)). Ale vzals je i s tím rizikem a nevyměknuls. A myslím, že kdyby nakonec pořadatel sečetl ty 2 zájezdy, tak by byl stejně v plusu. A i kdyby v malým mínusu, tak to přeci dělá z nadšení ne?
Můj pocit je takovej, že takovýmu pořadateli se prostě nedá důvěřovat. I kdyby byl první zájezd kdovíjak úspěšnej.

No co pises ma hlavu i patu.. Nelze nez souhlasit. Poradatelu se zastavam protoze umim byt vdecny a neziskal jsem pocit, ze by byli nak extra na prachy.. Taky se me tenhle Hamm nijak nedotkl. Nevim ani kolik lidi se skutecne odhlasilo ci nezaplatilo.. S prvim zajezdem jsem byl spokojen a sanci jim jeste dam, pokud budu mit potrebu jet do Hammu.. Taky by se k tomu mohli vyjadrit sami...

Dovoluji si nesouhlasit, protože rušení zájezdů je dost běžná záležitost i u komerčních CK, natož v tomto případě, kde někdo něco organizuje napolo soukromě. Rozčarování organizátorů a zrušení dalších aktivit v tomto směru mě moc mrzí, protože jsem jedna z těch, kdo se snažil o rychlo organizaci březnového Hammu, což se nepovedlo. V červnu jsem byla v Hammu s busem a bylo to super. (A zdravím gem ciliatus, dnes jsem vedle nich měla stůl na burze ;-) ).

Tím myslím,že někdo zorganizuje takovouhle akci,která tu ještě nebyla a když se to nepovede,tak je tu linčován.Jestliže akce byla zrušena pro neúčast a bylo to lidem dáno včas vědět,tak nechápu,proč si tu vyléváte srdíčko.
Podle organizátora jste byl upozorněn včas.A to že se akce zruší se stává i větším firmám.

Opravdu si tedy myslíš, že to pořádali za účelem pomoci chudáčkům kolegům, kteří nemají auto a jak se dostat do hamu...?Když něco pořádám, musím být připraven na vše i na to, že třeba neobsadím celý bus, v tom případě mít v záloze menší nebo mikrobus...Nevylévám si tu srdíčko, jen mne to nedalo a musel jsem napsat co si o tom myslím, protože mne to dost zkomplikovalo plány, tak aby s tím i další lidé počítali napříště, že můžou poslat zálohu ale jestli pojedou je 50 na 50;-)

Mám podobnou zkušenost. Objednaný autobus, naslibovaná účast výletníků. V ZOO Jihlava čekající tehdy p. ředitel VTJ a ve finále... Zůstalo deset lidí, kteří chtěli jet. A to je na autobus sakra málo. Jenom storno poplatky u provozovatele autobusu mne stály tehdy (2001) jako pár V. wagneri. Takže, pokud chce někdo kritizovat takovéto "malopořadatele" zájezdů, měl by to napřed zkusit sám. Aspoň jednou...

Asi nemá cenu zde nic vysvětlovat, nápad zorganizovat zájez do Hammu vznikl zde na TP a také tady končí.
Nadšení bylo, po přečtení toho co si o nás myslíte s tím končíme a můžete se předvést pánové, rádi s vámi pojedeme. Jsem zvědavá zda vám bude stačit poplácat se po ramenou že jste dosáhli svého nebo nás tu bedete pranýřovat dál ;-)
Prosím o odšpendlení.

Tak Vám pánové děkujeme!:-(
Opravdu mi přijde škoda rušit takovouhle akci kůli pár rejpalům...Já to od začátku chápala tak, že když se bus naplní - pojede, když se nenaplní - smůla a zkusí se další termín. Nevím proč čekáte, že to bude organizátor doplácet ze svýho.
V červnu jsme v Hammu byli s busem a bylo to fajn. My už jsme si zkusili cestovat na tuhle burzu autem, tak víme jaká je pakárna celou noc řídit a odpoledne razit zase zpátky... Bonusem navíc je možnost potkat lidi stejnýho ražení.
Zařízli jste spoustě lidem možnost podívat se do Hammu - né každej má auto schopný tam dojet a né každej si na takovou dálku troufne (beru podle sebe) a příště místo do Hammu pojedeme akorát tak do haj..u.

No, nezbývá jen doufat, že se dotyční rejpalové (hlavně pan Soldiery) pochlapí a ukážou nám, jak se taková věc správně organizuje, aby byl naplněný autobus a všichni lidé spokojeni... Čekali jste snad od organizátorů něco jiného za ty až sprosté komentáře?
Do Hammu sice jezdím autem, ale byl jsem dost mile překvapen, že se v červnu podařilo ten autobus zorganizovat. Bohužel, vždycky se najde jeden vůl, který dokáže zkazit něco příjemného většímu množství lidí, a tak to dopadlo i teď. Sorry, ale fakt jste mě nas..li, i když třeba v něčem můžete mít pravdu. Hlavně jste nepochopili o co tu vůbec jde.

Přidávám se s díky, taky jsem vytočenej bo sem chtěl s nima tím busem jet, abych to zas nemusel odřídit a nevyšlo mě to na dvojnásobek... že někdo nerozchodí echo o zrušení akce 21 dní předem (a 9 dní po přihlášení) mi přijde dost přehnaný.
A co se týče těch žbleptů o výdelku/prodělku - charitu nepotřebuju a rád nechám vydělat někomu, kdo se aspoň snaží.
Na oplátku zas já určitě nenavštívím burzu v Liberci.

Mrzí mě, že se pořadatelé nechali tak lehce otrávit několika rejpaly, kterým není nic dobré. Ono se dalo čekat, že po počátečním nadšení dojde k útlumu a na další zájezd už nebude tolik zájemců. Prosím, nevzdávejte to, spokojenost a pochvala těch, co se účastnili prvního zájezdu do Hammu, by vás měla těšit a povzbudit. Letos ne, ale příští rok bych chtěl jet taky.

Panebože přeci můžeme být všichni rádi, že je tady někdo, který se pokouší rozjet "busem do Hammu" časem třeba Houten.
Byl jsem s nima až na nějaké malé nedostatky jsem byl spokojen.....
Berme to tak že tady můžeme mít jako zálohu autobus sice třeba nejistej, ale dají echo předem, že to padá a pak přeci neni problém sehnat auto sice jsou to nervy když tam má člověk něco domluvený, ale já osobně jsem v jedné chvíli řešil tři nabídky dojet tam autem.....
Fakt by se měli někteří lidi nad sebou zamyslet :-[
A organizátorům sděluji nehažte flintu do žita :puff:
Mára
PS: Kdybych neměl za pár měsíců na krku drsnou hypotéku a odchov 0,0,1 H.s.sapiens(Člověk rozumný:-?) tak s tím busem v prosinci jedu :-D

Myslim, ze za viacej ludi poviem, ze "dakujeme".
Ako som uz napisal, zajazd sa mi velmi pacil a chcel som ist aj teraz s priatelkou. Bohuzial nevyslo to. Ja som s takouto moznostou ratal uz od zaciatku. Aj ked sa musim priznat, ze som bol prekvapeny. Na predchdzajucu burzu sa naplnil cely autobus (vyse 50 miest) a to bola najslabsia burza z celeho roku. Na tuto ktora je jedna z najlepsich sa odhlasilo tolko ludi, ze to nakoniec padlo.
Dufam a pevne verim, ze si to organizatori rozmyslia a zajazdy budu organizovat aj nadalej.
Na nasledujucu burzu by som chcel ist tiez. Nieje to na 100% (Vianoce atd, vydavkov bude dost) ale nejaky ten darcek by som si tam kupit siel :-D.
A nejaky podje.ovaci sa najdu stale. Vid aj predchcadzajuce vlakno.

zdar-Da.d.mara :-D vůbec netuším o co jde??My už jsme si zkusili cestovat na tuhle burzu autem, tak víme jaká je pakárna celou noc řídit a odpoledne razit zase zpátky...to je o názoru:-D:-D
né každej má auto schopný tam dojet a né každej si na takovou dálku troufne doporučuji pořídit si jiný vozový park:-D
ated už to bude jen a jen jedna velká Pošukárna:-D.
Babo:-)Magic:-Dhele já ti to říkal,na to dojedeš:-D a to jsem koukal jen do koule,ne za roh :-),od dnes jsem Tvůj antikamarád.:-D.Můžeš tady,pokud to bude v Tvých silách nějak objasnit,co jsi s té akce Hamm vydělala!!! co vím tak už nebydlíte v Baterkárně :-D,ale někde v Jevanech nebo co??Jani dneska se propálí kde co a hlavně dnes jsem se dozvěděl,že pani Vondráček a Drápal je nějaká Tvá přízen,nebo co??:-D:-D:-D
No nic jedem dál.
Pár postřehů přesto mám:v jiném vlákně jsem stran Hammu jsem se vyjádřil tak jak to.Zbytek už byla jen klasika cz.
a.d.Soldi:-DVíte kolik znám odvážných blbců a kolik jich potom potkávám v práci:-Dsorry ,ale tuto vím celkem přesně :-D:-D:-D:-Dno hlavně,aby jsi je ze své pozice je vyřešil;-)
Dále Soldi:jediné čemu rozumím,že se neurveš ze dne na den (dosah vyměnit je dneska kouzlo)Sorry,ale počítej se mnou:cesta do Pragru je od vás 110km,do Dresden 150km.:-D:-D:-D a jsme doma,výmluvy neberu:-D
Další debata je akademická:ale Jani,pošli mi sms na konto kam složit goldy:-D a já pojedu,pokud ne věnuji to jako sponzorský dar,na "uplakánky"teraristy:-) a hlavně babo:-D "udržet si dobrou náladu :-D:-D at je jak je"víš kolik tím ...lidí(tři tečky znáš):-p
Pošuk

JJ uražte se a další zájezd bez přemlouvání nedělejte - poděkujte zlému Soldierovi:-?
Já rozhodně žádný zájezd pořádat nebudu, nemám na to čas ani chuť, bo vím co to obnáší narozdíl od Mmagic.J.
West day ... nemá cenu komentovat nepochopil jsem z toho co napsal nic, jako vždy.
Jinak věřím že předešlý hamm busem byl super to nikomu neberu a proto jsem chtěl také tento termín busem jet.Celá moje připomínka byla k tomu, že měli s tímto pořadatelé dopředu počítat a mít v záloze menší bus nebo mikrobus a vše by bylo ok.

Opravdu si myslíte že víte líp než já co to obnáší?
Vy mě opravdu dojímáte, nevíte nic. Mít v záloze menší bus nebo mikro bus znamená dát dopředu zálohu, navíc jak už jsem několikrát psala menší autobusy vyjdou stejně jako ten velký (když máte štěstí a kontakty, jinak vyjdou dráž) já jsem na to také čas neměla, dělala jsem po nocích ale chuť byla.Uražená nejsem znechucená ano.
Chtěla bych poděkovat všem co se zastali, opravdu si vážíme toho, že byl zájem i spokojenost. Přemlouvat se nenechám, příští rok možná zájezd zopakujeme aby jsme vojáčka nenechali vyhrát ;-)

Zdar:-D Soldi:-DWest day ... nemá cenu komentovat nepochopil jsem z toho co napsal nic, jako vždy. tak pak si kladu otázku:-D:-D
1.použil jsem pouze a jen Tvé vyjádření ..o různých věcech a s tím spojené náležitosti.
2.Doufám,že děláš pořád u stejné firmy??:-Dtak ,by si měl vědet co je dosah(a jeho podmínky):-D:-D
3.Zrovna tobě se třeba s Magic nikdy nevyplatí jezdit.viz propočet výšše pokud jsi to nedal?máš smůlu :-D jen prudíš a "ducha nahlodávače" jsi sem přinesl ty nikdo jiný3-[ a že nejni auto?,takhle blbě bych se nevymluvil ani doma.;-)Luky celému tomu nějak nerozumím z Tvé strany.

Zdar pošuk.Nevěděl jsem že děláš u stejné firmy:-)V každém případě tvé příspěvky bohužel opravdu většinou nepobírám škoda.Nicméně s dosahem to nemá nic společného.Ba naopak s Magic jsem chtěl jet a moc rád, nebaví mne moc řídit, takže jsem tuto možnost- pokecat, něco vypít a ráno se probudit v hammu uvítal a oto víc mne to mrzelo.O auto nejde jak jsem již psal, raději se svezu..
Neprudim je to jen diskuze ne? Od toho fora jsou, ale jinak jak psal již Luma, Mařenka zná Jardu a jarda Jirku a bacha Jirka je bratranec Olafa:-D

Cejno, po tomhle co si tu předvedl si u mě celkem klesl. Docela koukám...
Za mě osobně - pokud se pojede busem, jedu na 100%. To by mě muselo něco na lopatky položit abych nejel. No a když se bus zruší, kvůli tomu že se z nějakýho důvodu nenaplní, tak se neposeru a budu doufat, že pojedeme autem jako teď. Nějak nepobírám že nejste schopni pochopit (vás pár), že když se pořádá taková akce tak to opravdu zlatej důl není. A chtěl bych vidět vás, co tu blbě blábolíte, jak by jste dopláceli několik tisíc z vlastní kapsy, to určitě :-D. Já bych se na pořádání něčeho takovího mohl akorát vybodnout, ten kdo do toho jde, má můj obdiv... ;-) Kašlat na pár debilních žvanilů a pokračovat ! :beer:

Cejno,

tohle je už trošku vedle, co jsi napsal. Asi málokdo už si pamatuje, že ten nápad uspořádat autobus vznikl tady na poradně a prvotně ani nevzešel od Magic. Pár zapálených lidí diskutovalo o možnostech a ona se do toho s manželem pustila.
Ad nadšení a doplácení. Určo to byla (a třeba zas napřesrok bude) akce, za kterou stojí v první řadě nadšení. Ale na rovinu - všichni máme své závazky, a doplácet pár tisíc na zájezd, to tě to nadšení opouští rychlejš jak nepřízpůsobivej občan nazi-bar. Oni tě pak všichni poplácaj po zádech jak to bylo super, ale ty do toho rveš SVOJE peníze, ačkoliv se to rozhodlo z hecu všech těch lidí na poradně...

My jsme s Cheertem na prvním GV taky prodělali boty, doplácel jsem já, druhej dopadl s menším mínusem a třetí hodlám naplánovat aby byl šulnul, protože jinak bych se na to velebnosti taky vybodnul...něco děláš, stojí tě to čas, energii, ale to tě nesere, anžto máš již zmińované nadšení. Ve chvíli, kdy to máš ale ještě sponzorovat a ještě tě někdo takhle napadá...celkem chápu Magic, že se jí do další akce nechce.

Víš co Cejno?
Já si myslím že nebejt ubožáků a závistivejch šmejdů, co jim trhaj žíly už jen představy o tom jak někdo vydělá, se takhe akce mohla stát pěknou tradicí.
Netrvám si na tom že to musíme dělat my, může dotoho kdokoli! Tak mi prosím ukaž jak to uspořádáš řekněme za 1200 na osobu a několikrát zasebou, já ti klidně popřeju hodně štěstí.
Teď se podrž... z minulého Hammu mi manžel přivez dva ale nechutně drahé ciliáty :-D

Víš, co?
Možná jsem to napsal trochu tvrdě, ale mě prostě takový nesolidní jednání štve. To, že neuneseš kritiku po takhle zpackaný akci je tvůj problém.
Nezávidím nikomu nic, nemám důvod. A když se podíváš o pár příspěvků výše, tak jsem psal, že nemám nic proti tomu aby pořadatel vydělal. Ale zároveň si myslím, že kvůli menšímu prodělku nechat ve štychu lidi, kteří s tím počítali není úplně férový jednání. Na to takovej pořadatel musí bejt prostě připravenej. Ani proti ceně zájezdu jsem nic nepsal. Spíš si myslím, že by klidně mohla být o pár stovek vyšší, aspoň by jste zájezd nemuseli rušit, když někdo odřekne.
Celý to pořádání na mě působí dost amatérským způsobem a vstupenkama grátis to podle mě nezachráníte.Spíš se zamyslete nad tím, kde jste udělali chybu a poučte se z toho. Nechápu třeba proč si nevytvoříte seznam náhradníků, který by jeli místo těch co odřekli...
Jinak nemám problém si o tom promluvit osobně. Za tím co tady píšu si stojím.

Cejno, amatéři jsme , cestovku totiž nemáme.Seznam náhradníků si z prstu nevycucám a 24 tisíc jako doplatek za neobsazená místa taky ne.Od začátku jsem všem psala že tahle situace kdy autobus nevyjede z důvodu malého počtu zájemců může nastat, že to jednoho člověka a jeho příznivce překvapilo? To už je váš boj ;-)
Kritiku unesu, kor od tebe když vím, že ty si z prstu cucat umíš celkem slušně, taky na ní ale budu reagovat a je už na mě jakým spůsobem.

Pořád v tom nevidím žádný problém a žádný důvod organizátorům nadávat. Nápad vznikl tady na Poradně (sám jsem se podílel) a dopadlo to jako spousta věcí - z více než 40 zájemců nakonec chtělo jet 10. Na další Hamm se pak Magic ujala organizace. Už dopředu bylo avizované, že se autobus musí naplnit, aby se jelo, tj. každý s tím musel počítat. Věřím, že pokud by se nenaplnil o trochu, stejně by se jelo. Pokud ale ten rozdíl byl o hodně, tak se organizátorům vůbec nedivím. Možná žiju v jiných finančních relacích než Cejna a další, ale já bych taky 20tisíc nechtěl doplácet.
@ Cejna: bohužel, nesouhlasím s Tvými argumenty, a hlavně s tím, proč se vůbec do organizátorů navážet. Typicky české jednání - něco nedopadne, a hned začnou pindat přechytřelci, jak jsou organizátoři špatní. Aspoň se snaží, na rozdíl od jiných, kteří jen blbě kecají. A výsledek je ten, že už třeba žádný zájezd do Hammu nebude. Takže jaký to má smysl?

I kdyby si organizátor vydělal milion, je mi to fuk, protože je to hezká akce a pořád mě to vyjde levněji, než když jedu autem. Kdo se to ho nechce účastnit, tak ho přece nikdo nenutí k tomu, aby té možnosti využil, a pak do toho, podle mě, nemá co kecat, protože to není jeho věc.

rád bych jel autobusem, který tam jede 10.12.2011

Vdaka niektorym "nadsencom" mozes ist tym autobusom akurat tak vies kam. Zajazd je zruseny :-(

Nemecky nevies, ale pouzivat google prekladac snad ano. Rovnako ako google, aby si si tu stranku vobec nasiel.

Mimo toho, ze toto je medzi prvymi temami na TP České & Evropské inzertní servery

Vy ste teda jedovatější než kobra indická. Každý neumí německy jak ty danio, takže na mě nemusíš být protivný jo.
A tera poradna je na to, aby se tu lidé ptali na věci, které neví a druzím jim odpovídali a né, že se něco zeptám a nějaký chytrolín už mi začne nadávat, takže se sklidni. :!:;-)

Neviem kto z nas dvoch sa ma skludnit. Ale podla typu prispevku to ja nebudem;-)
Ani ja neviem nemecky, ale snad viem/vies pouzivat google prekladac ci nie? (das si www.google.cz, tam das vyhladat prekladac (translate.google.cz) a kliknes na to. Do prvek kolkonky: Z :si das Nemecky. Do druhej:Do : si das Cesky. Vlozis odkaz na stranku a stlacis enter. Nic zlozite v tom nieje;-))
A ano, poradna je nato, aby ti niekto poradil. Ale snad mozes aj sama otvorit oci ci nie? Je to prispendlene takze problem najst to nieje. Stci trocha rozmyslat.
Tak kludni hormon.
Ak chces aby som ti zacal nadavat, kludne pokracuj...

zdar :-D a.d suky:-D hele nechci ti do toho moc kecat,Ale..pan rybička se ti snažil něco vysvětlit i když moc tomu nerozumím::)
Vdaka niektorym "nadsencom" mozes ist tym autobusom akurat tak vies kam. Zajazd je zruseny :-(...Suky rybička ti lhal!!nic neví zájezd není zrušen a jede se..každý podle sociálního zařazení;-)je vidět,že poradnu opravdu nesleduješ:!: jinka by jsi věděl jak se tam dostat:-) zde jsou dva návrhy z jiného vlákna]:)
René:
" Já prostě do Hammu jedu a to na kole"... Původně jsem zvažoval na svém horském (auto zavrhuji- zbytečné náklady na benzín..), ale bohužel mi uchází přední- zřejmně z ventilku a mám obavy z časového prodlení na trase při častějším dofuku hustilkou.., proto jsem se rozhodl navštívit svého otce za účelem zapůjčení jeho vlastního kola- má stále skvělé a osvědčené skládací kolo značky Esca, rok výroby 1983 a navíc je vybaveno zadním nosičem, čili je zde možnost někoho vzít sebou a zpříjemnit si cestu příjemným pokecem...
Pravda, otec (nelida) bude zřejmně vyžadovat za zapůjčení+ amortizaci kola určitou finanč. částku, ovšem věřím, že do 30 kč. ho ukecám.
Vpodstatě, pokud by byl zájem o svezení, kontaktujte mne zde ohledně stanovení data výjezdu atd. a pro vážný zájem bych byl ochoten namontovat dětskou sedačku do předu (tata ji bude mít někde na hůře) a vzít dalšího zájemce.
Jinak pro nepřízeň počasí jsem vybaven 3-mi deštníky- bohužel pláštěnky nemám a pro pohodu cestování v bych vzal kazož..
Pro ještě vážnější zájem jsem ochoten to ovrtět, ovšem cena amortizace kola by se vyšplhala asi na 58 kč,/ hlava.
Mimochodem , prosazuji jízdu spíše vyhlídkovou+ občasné zastávky ohledeně dodržení pitného režimu po cestě v restauracích.
Takže, není problém, když tak se můžeme i prostřídat ve šlapání a pevně věřím ve zdařilost akce....
Návrh č.2
a.d René :-D no já ti chlape nevím v 12/2011 to asi na kole nebude??:-D My socky jezdíme na víčku od ešusu:-D(pekáč povolen)je to jednoduchý.Sedneš si na víčko(movitější na pekáč)a počkáš až pojedou ti movitejší teraristi hodíš laso na kouli a frčíš:-D.Pokud nejsi zručný musíš je vychytat někde na odpočívadle(v nejhorší nouzi pokud není použito tažné,závěsné zařízení)všechny stroje mají oko někde pod strojem.Připojíš se a jedeš.Osobně bych si asi vybral nějaký osobák Audi,BMW,ty docela frčí bude to super adrenalin:-D,projde i Mondeo,R19,Opel apod.
Prosím tě,ted vážně :!: ne ,že to pověsíš na nějakého "strašáka na lidi"(jeep,apod.)je úplně jedno co to bude,zda to bude Cherokee,Patrol,Frontera,Discovery,Sorento anebo nějaká amerika :-D tuty lidi většinou nikde nestaví(asi umrzneš???po cestě)hlavně od nich to docela "cáká".Piloti se většinou střídají za jízdy apod.
Tak já to tedy s tebou zkusím:-D na pekáči dojedeme až do Hammu,ale musíš se naučit správně mluvit česky!!jinak tě do klubu neberem.
Takže suky volba je na tobě :-D:-D:-D:-D

No já jedu 100-pro (viz. zde 23.9.-17.32 hoh.). Zatím tuním skládačku- na zadním kole místo 5-ti špic ve výpletu chybí již pouze jedna!!!! Ale pozor- nyní dodělávám vlajku s nápisem "Teraporadna net. cz.", která bude vlát po cestě jako zástava, čili vyrážím se vší parádou. Pohrnu to do Hammu "severní trasou" přez Plzeň, místo zatím mám volné, takže není problém někoho vzít (dávám přednost teraristkám) stačí se ozvat....

Ahoj všem tak sem přidám svůj první příspěvek.Dlouho jsem přemýšlel co
napsat,po těch všech pomluvách a blbejch narážkách co jsem si tu na adresu své manželky přečetl.Jste tu celkem fajn parta lidí která to chápe to co se stalo že bus prostě nejede a pak je tu jako všude pár chudáků co si honí ego a machrujou tady na netu ale do očí by to nikdy neřekly.Doufám že bude příležitost si o tom promluvit i osobně.Viz cejna na Gv a pan ,, přitakávač ´´ Radar v hospodě na Ládví.
s pozdravem vsem Michal Javůrek organizátor zájezdu

zdar:-Dad.Pan Javůrek..koukám už došly patrony,tak byla vyslána spojka ve váší podobě na obhajobu:-D:-D.Měl jsem za to,že jste v Vašem případě,úspěšně dal 9 Tříd ZŠ,ale spetl jsem se..sorry.
Ahoj všem tak sem přidám svůj první příspěvek.Dlouho jsem přemýšlel co
napsat,
..pane Javůrku, já už to vím dávno:-D,pro příště, komu se to líbilo pojede příště i za 2000kč a ostatní mne mohou "orálně uspokojit":-D:-D

Tak jsme se tu pobavili:D
A k tomu všemu lze jenom říct, spoléhejte se jenom sami na sebe a jezděte autem. Řekl bych, že v poslední době jezdí do Hammu už tolik čechů, že se vždy někdo najde, kdo někoho sveze. Dřív se tam o češtinu zavadilo jednou za burzu a teď je problém jí 5 minut neslyšet, takže bych řekl, že by jste se tam mohli dostat s někym známim či tak něco popř. vlaky taky jezděj...
Ale klidně pokračujte v debatě, já se tu bavim, konečně důvod proč chodit na poradnu:D

To je humus velebnosti aneb ifauna forever!!!

Nechci vám do toho kecat ale tohle házení kamenem je nádherná česká vlastnost, společně s pliváním po těch, co to neslyší, případně lehká závist že?

Nj haters gona hate. Pro plivače mám blbou zprávu podívejte se do zrcadla, jste také jen češi. Právo odříct si pořadatelé vyhradili. A nabyl jsem dojmu, že všichni co do Hammu chtěli, se tam dopravili tak WTF?

Bohužel zázraky tu nikdo neumí (snad jen WD Pošuk, ale nemám potvrzeno).
A jak jsem už někdy psal: poradna bude taková, jakou ji my uděláme. A ono to trochu upadá :.(