Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská - koupel

Ahoj, mám dotaz je možné že kdybych dal do lavoru vany nebo obič. misky vodu pokojové teploty tak že by se v ní krajta vykouplaly a plavala by tam ??
Třeba jenom minutku nebo půl ale chtěl bych to zkusit.
Už jste to někdo někdy zkoušel?

je to letošní mládě zhruba 35cm

Děkuji za odpovědi případně foto jak se váš mazlíček koupe.:-)
Změna předmětu, původně: Krajta Královská - Koupel (Aurifer)

Ahoj já mám tmavku a tu normálně koupu ve vaně dávám jí tak kolem 28 stupnu vodu a nechávám ju tam třeba 10minut a je spokojená občas přidám do vody nějakej heřmánek atd aby se i trochu očistila a krajtulka je zdravá jak řípa.

no tak jelikož ona má skoro metr a půl tak jí dávám trochu víc, ale taky je to dobrej plavec tak myslím že se nemusíte bát že když dáte trochu víc že se utopí, ale hlídat teda, ta moja potvůrka moc ráda vylézá z vany a potom chce někde šmejdit :)

koupání má svůj význam pokud má had nějaké potíže s vyprazdňováním, případně se svlekem nebo s dehydratací ale jinak je to celkem zbytečná, hada dost stresující procedura, regiusky zrovna vodu moc nemilují, nikdy jsem neviděl regiusku se koupat dobrovolně :) had se bez koupání klidně obejde.