Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krokodýlí ZOO Protivín

Zdravíčko všem,

nedávno jsem zjistil že v Protivíně je krokodýlí ZOO. Dost mě láká se tam ject podívat.
Už jste tam někdo byl? Docela by mě zajímaly reference :-)

Dík a hezkej den
[mod]
Pane stavitel,budte tak hodný a věnujte se danému tématu v jednom přízpěvku a nezakládejte každých 30minut nové vlákno.Nebo budu nucen váš čas na Teraporadně omezit na nezbytně nutnou dobu.Děkuji (Melda)[/mod]

Dík,
vůbec jsem netušil, že v ČR něco takovýho máme. Rozhodně se tam vypravim.

Jinak pro tebe a všechny ostatní co mi už stihli vynadat za 2x vložený příspěvěk - po vložení se příspěvek nezobrazil, tak jsem myslel že někde nastala chyba při odeslání a napsal jsem znovu. Pak se mi po refreshi stránky objevily příspěvky oba. Bohužel, je mi líto - stane se a nemyslim že by se kvůli tomu někdo musel nutně zbláznit.

To se stane. Byly tu už i případy, že nějací snad P.lacus (lauermanovič promine za krádež jeho determinace, která mi utkvěla v paměti) takhle zakládali vlákna jak smyslů zbaveni. Když už se smazalo to druhé vlákno, zkopíruju z něho příspěvek od Ritchie.

Já už jsem tam byl a maj to tam moc hezký a pokud vím tak tam svoje exempláře měněj,když jsem tam byl tak tam měli:Aligator mississipiensis,A.sinensis,Caiman crocodylus,C.latirostris,Melanosuchus niger,Crocodylus acutus,C.rhombifer,C.niloticus,Mestops catphractus,Osteolaemus tetraspis,C.porosus,C.siamensis,C.palustris,C.mind orensis,C.johnson skalní populace,Tomistoma schlegelii a Gavialis gangeticus.Krokodýlí zoo Protivín doporučuji a mají tam i jiné nádhery např nějaké jedáky a moc hezky zbarvené Gecko gecko,pokud vám vyjde čas určitě tam zajedˇte.

Ahoj, já v Protivíně bydlím a v zoo jsem byl už mnohokrát. Rozhodně doporučuju, kromě krokodýlů tam jsou také želvy a hadi. Krokodýlové tam jsou chování v menších terariích ale dostačujících. Protivín má skoro kompletní sbírků všech krokodýlů. Mimo to je tam obchod se suvenýry a mnoho zajímavých informací co se týče chovu a jejich života. Rozhodně doporučuji navštívit.