Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vyvržení ŽIVÉ potravy - hroznýš královský

Zdravím, mám doma asi 3letou hrouznýšku královskou, Sisi. koupil sem jí klasicky morče, dal jí ho do terárka, nejevila zájem tak sem jí ho tam den nechal, druhý den ráno ho už měla v sobě, ale když sem odpoledne přišel domů, morče tam dál vesele běhalo s ní... teď mi tu furt nervózně syčí a plazí se sem a tam... mám o ní strach. poradíte mi někdo co bych pro ní mohl udělat?...

Se to morče asi pod něho schovalo :-D:-D Néé, myslim si, že to morče v sobě mít určitě nemohl...první ho musi zadusit!pak ho do sebe začne soukat (udušene)! a než had morče polkne trvá tu určitě déla jak 1min. tož by pro morče byla ta 1min. bez kyslíku smrtelná. A nemáš tam náhodou misku s vodou? je možné, že hroznyš zautočil a morče skočilo do vody proto je tak ulizané.;-):puff:

Že by ho sežral a živé vyvrhl, to je nemožné. Patrně je dotaz jenom vtip, kdy zadavatel vtipkuje na základě vlákna krmení guttaty.

Pokud to myslí vážně, tak bylo morče někde schované. Ulízlé je proto, že za nějakých okolností proběhla koupel.

Včera jsme se pod vedením lumy sice vyřádily jako pěkní puberťáci, ale už bych to vrátil do seriózních rovin. Přeci jenom by to tu měl být zdroj informací nějaké hodnoty. Ta "vtipná" a "ironická" vlákna mohou být matoucí. Takže, zadavateli, kápni božskou...

No, ze se had vrhne na ne uplne mrtvou korist, to uz sem videl. I to zrani jeste zivy koristi bez skrceni bych veril - voni se hadi vobcas nechovaj podle knizek. Ale ze by korist prezila polknuti a vyvrzeni me moc realny neprijde. Mozna u nejakyho zabozrouta, ze treba uzovka zere pulce zaziva, clovek ji stresne a vona ho vyplivne a pulec to rozdejcha - to mozna. Ale u morcete se mi to fakt nezda. Spis po nem had vyjel, vono se vykoupalo a schovalo.