Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co k hi yelow?

Ahoj prosím o radu.Mám samce hi yelow a nevím jaký mám k němu koupit samice aby nebyli miminka všechny po samcovi .Už mám 2 samice.....blazing blizard a paterles albino.Děkuji za odpovědi.

Lucifer.Díky.Není to focený v terárku.Samozřejmně že jsou zvlášt dospělí a mladý.Všechny ty mladý co tam vidíš tak jsou toho velkýho s obyčejnou samicí.Někteří měli sytě žlutý pruhy,někteří bílé.Tak myslíš že to není hi yelow/TEN VELKÝ/.Tak já tady celou dobu vás zaneprázdnuju co mám dát k hi yelow samci a on to možná ani není.Pošlu ti ještě nějakou fotku samce jestli to třeba poznáš líp.[img]http://www.imgplace.com/img803/4591/71pohled0 02.th.jpg[/img]