Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gegončík noční zácpa

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak řešit problém u gegončíků se zácpou ,už jsem mu dával pár kapek rostlinného oleje do tlamky ale pořád chodí do rohu terária a snáží se vykadit ,ale bez úspěchu.Jak to mám řešit???(když nebude jiný východisko tak prosím doporučte nějakého dobrého veterináře v tomto oboru)

když nebude jiný východisko tak prosím doporučte nějakého dobrého veterináře v tomto oboru

I když to dopadne dobře,tak ti radím si někoho poblíž vyhlédnout.
Často je léčba otázkou pár korun a máš jistotu že je o chovance dobře postaráno.