Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trus - Agama vousata

Dobry den zakoupily jsme si par agamek vousatych starych cca. 1 rok
terarko jsem vybavil 3D pozadim z polysterenu potazenem normalnim lepidlem na dlazdicky , 1x Reptile-Glo 10.0 , 1x exo-terra sun-glo 100w a jednu klasickou zarovku 60W. Jezirko na koupani + miska na cervy
jako podestylku jsem koupil hrubsi kaminkovy pisek jak mi bylo doporuceno ve zverimexu.
Vcera jsem jim dal moucne cervy a jen co dojedli tak asi za 10min hned vylucovali trus. chtel sem se zeptat zda li je to normalni? Pak jeste samecek zacal trus okusovat to je take normalni? Nikde jsem se o tomhle nic nedocet tak bych se na to chtel zeptat. Dekuji za odpoved. budu rad za vsechny rady

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Mám dvě agamy staré 5 měsíců, žerou dost dobře, hlavně ta jedna, ta druhá spíš cvrčky. Ale v tom problém nemám spíš když kadí, tak mají docela zapáchající bobíky, je to normální?? Jinak vypadají normálně (bobíky) ale prostě jsou hrozně cítit.
Děkuju za odpověď :)