Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamm 10.3.2012

Zdravim pratele a kolegy.. Tak se nam blizi prvni letosni burza v Hammu a tak me zajima, kdo tam pojede a co bude shanet a tak vubec vse okolo tehle akce.. ;-)

Kdyz uz to tu zakladam, tak se rovnou ptam, kdo by mel chut me tam hodit, na benzin ci naftu samo pridam.. :-)

Radar

Dobrý deň, len nezáväzne sa pýtam, našiel by sa niekto ochotný a zodpovedný zo západného Slovenska alebo východnej Moravy, kto by mi bol ochotný priviesť z Hammu nepríbuznú skupinu 1,2- 1,3 Mus minutoides. Pýtam sa len nezáväzne, aby som zvážil svoje možnosti ohľadne zohnania tejto myši. Na poplatku za prevoz sa určite nejak dohodneme...
Ponuky mi prosím zasielajte na SZ.
Za všetky odpovede vopred veľmi pekne ďakujem a prajem dobrý deň.

Dobrý den,

zcela nezávazně, kdo by dovezl 1,0 c. hortulanus NZ 2011 ne červená, hnědá. Ideálně žlutá, žlutočervená, žlutozelená. Dojel bych si sám, ale bohužel ve stejném termínu vystavuju na Motocyklu v Holešovicích.

Peníze předem, něco bokem a box samozřejmostí. Ideálně Pha a blízké okolí.

díky moc