Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dřevo z přírody

Jaký máte názor na "živé" dřevěné doplňky v teráriu?

Do ruky se mi dostal krásnej špalíček. Vnitřek byl trochu ztrouchnivělý, ale to se zpravilo. Všechno sem vydlabal a hezky upravil aby se můj Boa (Hroznýš královský) nezranil. V tý ztrouchnivělý části špalku bylo dosti broučků... Tak mě napadlo jestli to třeba nemůže ohrozit hada (stará přes 3 roky a dlouhá je už přes 2 m). Máte někdo nějaké zkušenosti s tímhle? Děkuji

zdar použival jsem to taky dřív... do dnes davam ruzne tvarovane kury jako skryš a měl bys to pořádne vyvařit ve vode a pak nechat vysusit aby ti to casem nechytalo plisen ... kdyz byl vetsi kus dreva nebo kmenu dal jsem ho do nany a zalil vroucí vodou pořadne kazdou škvýrku a pokud se ti to vejde do trouby je dobry to dat na pet min vypect ... ale určitě s broučkama bych to tam nedaval :)