Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ocasatí obojživelníci - chovy a odchovy v ČR?

Hezký den,
docela by mě zajímalo, zda se někdo v ČR specializuje na ocasaté obojživelníky, jestli chová a odchovává jiné čolky a mloky než jsou ti nejběžněji dostupní (myšleni axolotli, žebrovníci a čolci ohňobřiší). Jsou tu takoví chovatelé? Ocasatí jsou moje oblíbená skupina a v budoucnu bych se jim rád více věnoval (momentálně nemám prostor, abych jim poskytl adekvátní podmínky). No a samozřejmě bych dal přednost možnosti koupit odchované jedince před importovaným zvířetem v neurčitém stavu.
Adam

Tak to rozhodně gratuluju :-) Když by byli i někdy v budoucnosti nějací na prodej, měl bych zájem.
Mimochodem - na stránkách Caudaty jsem zjistil, že ten "čolek", co se mi tak líbil, bude asi ve skutečnosti nějaký mločík rodu Eurycea. Údajně vcelku nenároční chovanci, takže zbývá je jenom sehnat :-)