Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praha - Živá exotika 10.3.

Tak s predstihem - kdo co a jestli? My se pujdeme prvne podivat "do noveho", tak jsem zvedav. Burza koliduje s HAMMem, tak snad to nebude mit na ni moc velky dopad...

Nejake plany moc nejsou, rad bych akorat sehnal raselinik, a pokud by se objevilo nejake hodne dobre mlade vousatky (skutecne bar. formy) tak budu premyslet jestli jo. A urcite se nakoupi hromada vselijakych "blbosti" ktere v planu nejsou. Kdyby nekdo chtel, tam mam akorat jedno nezamluvene mlade R. ciliatus.

loading...

Ja bych se chtel zeptat jak je to v Holesovicich s tou medovinou?:) Uz jsem tu parkrat zahlid zminku o "Neryho medovine" ale nic o tom nevim.. je dobra?:) a bejva na burzach pravidelne? ja to ted posledni dobou docela piju, tak by prisel vhod nejakej stalej prisun... :D

:-D Sem rad, ze se kluk cini - drzim vsecky prsty - i ten 6ty na nohou :-D U me zatim radi coxi, mandosky ceka brzo ovulacni striptiz, pr. zatim dou do svleku.

Hamm padnul, pac jedem volit - obcanska povinost a starost o budoucnost jsou nyni prioritni. Prece nedovolim komancum vladnout :-D

EDIT: ted sem si to po sebe precet - uz pisu jak P. ze Swerige :-D No nic, moudri vedi :-D

Jen pripominam, ze tento vikend (3.3.) bude v Praze na Novodvorske jeste Terabazar teraristicke spolecnosti. Takze pokud si nekdo chce vynahradit absenci na Holesarne kuvli Hammu, muze tady.
Chlivek (www.chlivek.unas.cz) bude na obou burzach (na terabazaru navic s ostatnimi kolegy ze stanice prirodovedcu), co se tyka Holesovic, k dispozici bude pul stolu. Pokud tedy ma nejaky seriozni chovatel zajem umistit sva zdrava zvirata k nam na stul, ma moznost se domluvit primo se mnou na strajaka@seznam.cz nebo 728 067 075.

Auri jestli to bylo na mě, tak to nebude problém nechat na jindy, já těch potvor měsíčně odstavuji celkem dost,a le největší radost mám snad z takové té blue merle jak klasiky s rudejma ajkama tak hlavně místo šedé je to v hnědém provedení :-) z těch jsem úplně vedle :-D

joo tuhle sobotu bude nově :-) také jsem si říkala, jaký vliv bude mít na burzu fakt, že se to kříží s Hammem, ale jak vidím, bude tam asi jako vždycky plno :-) já mám dohodnuté terárko, pokoupím krmnou zvěř a musím doladit substrát želvám na balkon, za chvíli už jaro poklepe na dveře, tak ať jsme připravení :-) až se jaro zeptá,co jsi dělal v zimě.....-)

taky tam budu:puff:
na prodej mám: L. fuliginosus 100% HETEROALBINO
L. fuliginosus normal
E. guttata Caramel dvouletý samec
potom štíry E. flavicaudis, B, jacksoni, larvy brouků D. derbyana layardi, E. smithi berthrandi, D. balteata.
eště něco přiberu ale zatím se v tom nevyznám :-D

Byla sem se s taťkou podívat na motorky, co byly vedle, takže jsem zaskočila i na burzu. Prostory celekm fajn, jen jsem nepochopila všude ty bílý závěsy::) ... jen mi to přišlo docela prázdný, ale aspoň dejchatelno :-) ... jen jsem si nevšimla - byla tam někde Achata? nemohla jsem ji najít - znamená to, že už tam nejezdí (to snad ne), nebo sem je jen nenašla, nebo nebyli zrovna teďkon?
Druhá věc ... v Ládví vždycky bývával pán, co nabízel na stole scinky Chalcides sexlineatus (říkával mi, že je to jeho odchov, tuším že někde od Hradce) - býval tam skoro vždy a pravidelně. Teď sem ho tam neviděla. Nechci od něj nic kupovat teď, ale mám to v plánu v budoucnu ... a jelikož sem ho tam neviděla, bojím se, že už jezdit nebude = nemáte na něj někdo kontakt? že bych si ho uložila.
BTW: medovina dobrá :-)

Jasně pan Šeda, to je to jméno :-D. Nechci ho otravovat teď, když od něj teď nic nechci. Pokud tam hodlá jezdit stále, tak je to ok, si ho tam pak v případě potřeby najdu.
Přeběhla sem to tam docela letmo, pravda ... ale asi sem fakt byla ten den nějak slepá (měla sem toho dost před sebou a roztěkanou mysl :-))