Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praha - Živá exotika 10.3.

Tak s predstihem - kdo co a jestli? My se pujdeme prvne podivat "do noveho", tak jsem zvedav. Burza koliduje s HAMMem, tak snad to nebude mit na ni moc velky dopad...

Nejake plany moc nejsou, rad bych akorat sehnal raselinik, a pokud by se objevilo nejake hodne dobre mlade vousatky (skutecne bar. formy) tak budu premyslet jestli jo. A urcite se nakoupi hromada vselijakych "blbosti" ktere v planu nejsou. Kdyby nekdo chtel, tam mam akorat jedno nezamluvene mlade R. ciliatus.

loading...

Byla sem se s taťkou podívat na motorky, co byly vedle, takže jsem zaskočila i na burzu. Prostory celekm fajn, jen jsem nepochopila všude ty bílý závěsy::) ... jen mi to přišlo docela prázdný, ale aspoň dejchatelno :-) ... jen jsem si nevšimla - byla tam někde Achata? nemohla jsem ji najít - znamená to, že už tam nejezdí (to snad ne), nebo sem je jen nenašla, nebo nebyli zrovna teďkon?
Druhá věc ... v Ládví vždycky bývával pán, co nabízel na stole scinky Chalcides sexlineatus (říkával mi, že je to jeho odchov, tuším že někde od Hradce) - býval tam skoro vždy a pravidelně. Teď sem ho tam neviděla. Nechci od něj nic kupovat teď, ale mám to v plánu v budoucnu ... a jelikož sem ho tam neviděla, bojím se, že už jezdit nebude = nemáte na něj někdo kontakt? že bych si ho uložila.
BTW: medovina dobrá :-)

Pan Šeda tam byl taky, jezdí každou Ž.e. (pokud zrovna není někde v zahraničí). Akorát to bylo takové nepřehledné, takže se tam dost prodejců dalo přehlédnout. Se s ním příště domluv...
Akorát ne vždy jsou všechna jeho zvířata z odchovu ;-):-)

Acheťáci tam měli T4 plnou trnorepů.

Jasně pan Šeda, to je to jméno :-D. Nechci ho otravovat teď, když od něj teď nic nechci. Pokud tam hodlá jezdit stále, tak je to ok, si ho tam pak v případě potřeby najdu.
Přeběhla sem to tam docela letmo, pravda ... ale asi sem fakt byla ten den nějak slepá (měla sem toho dost před sebou a roztěkanou mysl :-))