Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může být had zhulený z marihuany?

S manželkou jsme si v obývacím pokoji,kde je umístěn náš hroznýš,zapálili marihuanovou cigaretu.Začal se chovat divně,byl asi hodinu napřímený jako kobra bez hnutí a poté začal mrskat ocáskem..bude to mít nějaký dopad na jeho zdraví?
Díky moc za rady

Souhlasím je možné že had reagoval na kouř protože si myslel že ho to nějak ohrožuje, každý savec tedy i člověk má v mozku kanabinoidní receptory a tělo si reprodukuje vlastní kanabinoid (proto tráva funguje na lidi :D) je možné že hadí mají tento receptor také a spustilo to u něj "zhulený stav" který se mu nelíbil, to se jen domnívám že to tak bude (nevím jestli hadí mají tento receptor). Myslím si že mu to nic neudělá a bude v poho. (tohle je fakt zajímaví a vtipný :D)

Mno, mozna ze kazdej savec ma ty spravny receptory, ale ne kazdej ma metabolismus schopnej to k nim dopravit. Kone ani srnku nezkouris, a radi se na tom pasou, naprotitomu psum i potkanum staci fakt malo.
Takze jak je to s hadama je i nadale otevrena otazka - mozna i na bakalarku :-)

Ale bude. Sice pri konzumaci "na hulvata" bude pomer vstrebano/obetovano kanalizaci horsi nez s pridanym tukem nebo alkoholem, ale rozhodne nebude nulovej. V ty samotny kytce uz z principu musi bejt rozpoustedla, ktery ji umozni tu substanci distribuovat vlastnimi pletivy.