Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může být had zhulený z marihuany?

S manželkou jsme si v obývacím pokoji,kde je umístěn náš hroznýš,zapálili marihuanovou cigaretu.Začal se chovat divně,byl asi hodinu napřímený jako kobra bez hnutí a poté začal mrskat ocáskem..bude to mít nějaký dopad na jeho zdraví?
Díky moc za rady

Souhlasím je možné že had reagoval na kouř protože si myslel že ho to nějak ohrožuje, každý savec tedy i člověk má v mozku kanabinoidní receptory a tělo si reprodukuje vlastní kanabinoid (proto tráva funguje na lidi :D) je možné že hadí mají tento receptor také a spustilo to u něj "zhulený stav" který se mu nelíbil, to se jen domnívám že to tak bude (nevím jestli hadí mají tento receptor). Myslím si že mu to nic neudělá a bude v poho. (tohle je fakt zajímaví a vtipný :D)

Je to vtipné, já za to nemůžu jak kdo chová své chovance... no a pokud se to stalo tak s tím nic neuděláš a tak stejně i já. To že někoho napadne kouřit u hada je jeho věc, má vice čist co a jak. A navíc se nesměju to mu hadovy..... Navíc si myslím že se dějou i horší zvěrstva.

Mno, mozna ze kazdej savec ma ty spravny receptory, ale ne kazdej ma metabolismus schopnej to k nim dopravit. Kone ani srnku nezkouris, a radi se na tom pasou, naprotitomu psum i potkanum staci fakt malo.
Takze jak je to s hadama je i nadale otevrena otazka - mozna i na bakalarku :-)

Ale bude. Sice pri konzumaci "na hulvata" bude pomer vstrebano/obetovano kanalizaci horsi nez s pridanym tukem nebo alkoholem, ale rozhodne nebude nulovej. V ty samotny kytce uz z principu musi bejt rozpoustedla, ktery ji umozni tu substanci distribuovat vlastnimi pletivy.

Správně ale to jen pokud to sníš to stejné muže udělat člověk a také se mu nic nestane (jen mu bude blbě od žalu. protože se to blbě tráví :-) ) Ale pokud konopí namažeš na chleba s máslem tak už to bude účinkovat protože THC se rozpouští pravě tuku nebo alkoholu. Pokud to kouříš tak je to taková nedokonala "extrakce" THC která se ti pak dostane rychle do mozku kde účinkuje pravě na k.receptory, dávka se liší od velikostí jedince je samozřejmí že dávka která stačí myši nebude stačit srnce :-). Jedinou otázkou je jestli hadí mají tento receptor a nebo reagoval na hrozbu požáru(kvůli kouři).

ps. Pokud by jste měly čisty THC tak to bude fungovat i bez extrakce ;D

Nějak mi to připomnělo tenhle starej dobrej:
Chlap se doma pohádá s manželkou a tak jde na balkon a zapálí si jointa. Jak tak kouří, tak vidí, jak nad ním proletí velká žlutá ohnivá koule.
Je z toho celej vynervovanej a zapálí si pro jistotu druhýho.
Za chvíli ale zase letí žlutá ohnivá koule.
Z toho už má pořádnou depku a musí si zapálit třetího.
Kouká a najednou nad ním zase po obloze proletí ta koule.
V tom na něj zaťuká manželka na balkonový dveře a říká:
"Ty, Karle, už přestaň trucovat, vždyť už tu sedíš tři dny."

leží zajíc na břehu a hulí trávu, z vody vyskočí žába a ptá se

zajíci, co to kouříš?
trávu, chceš to zkusit?
jasně, jak se to dělá?
no to si potáhneš, pak přeplaveš na druhý břeh a tam vyfoukneš, to je nejlepší
tak jo, já to zkusím!
Žába natáhne, skočí do vody a plave na druhej břeh, tam vyplave a vidí jí hroch

žábo co to děláš?
áále hrochu, na druhým břehu je zajíc a učí mě hulit trávu
ty jo to musím zkusit řekne hroch a plave na druhý břeh

zajíc vídí hrocha vylejzat z vody a křičí "ty voe žábo, už vydechni!!!"

:-D

Taky si obcas dame nevidim v tom nic zleho,ale je pravda ze od te doby co mam tery v obyvaku
tak sem proste zrusil i koureni samotnych cigaret v mistnosti natoz jointu :-x(sice to byl boj prosadit to u velitelky :-D ,ale proslo to).Proste nemyslim ze je zahulena mistnost jak cigarety este hur speky, jakymkoli zpusobem vyhovujici a prijemna pro hady a celkove chovance.
Me osobne se taky nesedi v mistnosti zahuleny kourem nak zvlast prijemne,myslim ze nebudu sam kdo se mnou bude souhlasit.

Proste od ted se u nas kouri bud v kuchyni,venku a nebo vubec.;-)