Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem švábi

Tak jsem dneska na rady moudřejších konečně sehnala šváby pro ježky - no a tři mi utekli....chlapi nesmějte se a nemějte hororové připomínky, já jsem hysterií bez sebe a představuji si, jak se mi to tady množí a běhá a jak to za chvíli bude po celém baráku....co máááám dělat, abych mohla klidně spát??? :-((( no já jsem debil!! Ale jak rychle zdrhali mrzáci jedni,ničeho se nebojí, nic je nerozhází a než jsem zařvala POMÓÓÓC byli v háji.....ježci se jich bojí :-) no já vím, já vím, měla jsem jim je tam dát mrtvé..pozdě bycha honit,ale co teď....po bytě mi nekontrolovatelně běhají tři svábi.....:-?

loading...

no jo se vám to vtipkuje, jen abych tady v závěru neudělala alkoholiky z celého baráku.....až se to tu pomnoží a rozleze :x:
druh??? jo tak to netuším, bo ani ve zverimexu nevěděli, pár jich má "křídla" někteří ne -nejspíš pohlaví a jestli si myslíte, že tu nádobu ještě jednou otevřu kvůli fotce tak to ani omylem, hádám se tady s mužskou částí, já je chci vyhodit na balkon - prý by jim tam byla zima! Ať je alespoň se třeba zpomalí, ku¨-ňa ti jsou ale rychlí....zkusím najít obrázek na netu. A to hraje nějakou roli jaký je to druh? A ježci tedy rozhodně jíst švábi nebudou, alespoň ti naši,to jim raději budu kupovat kaviár ]:(

tož rus domácí - ne, obecný taky ne,ale je mu hodně podobný, ale ti "naši kluci" mají křídla přes celá záda ( tedy ti co křídla mají ) tihle domácí jen cca do 3/4, americký vůůůbec, takže podlemně alespoň ti s křídly jsou argentinští jooo jsou to oni, bez křídel i s křídly....BLAPTICA DUBIA - se ani nedivím, že tak divný zvíře má tak divný název....

cejno ty umíš uklidnit a doufám, že slušně lezou jen po zemi.Když už si člověk zvykne na pocit, že mu může vlézt do postele uteklý had,tak zas přijdou švábi. Já tuhle havěť fakt nemusím, bože proč ty moje děti třeba nehrají šachy? A tak mně hlavně uklidněte, že se tu nerozmnožej a já se tedy smířím s tím, že tady budu holt žít nějakou dobu se třemi vetřelci.Ono totiž pokud zůstanou v tom pokoji,kde je zvěř tak tam přes noc nejsou kočky - prekérka! A přes den asi nevylezou,ale tak když tedy vychcípou....budu vám všem tedy věřit. I tak - švábi u nás SKONČILI!!! Cvrčky,červy všeho druhu snesu,ale tohle rychlo-tornádo, co je fuč než řekneš teď,tak to už mi sem nesmí. Brrrrr

No v podstate pokud to nebyli Periplanety, tak bych byl v pohode :-) Ja mam ted svabu doma asi 80 druhu a Periplanety jsou jedinej rod, kteremu se vyhybam(po zkusenostech :-)). Dubie jsou fakt v pohode. V byte nemaji sanci, urcite doporucuju jako druh, ktery muze v pohode utect. Ja budie poustel po byte kockam na hrani :-)

Jinac me jednou v pokoji 3x3,5m, kde jsem ten den spal, uteklo litr cvcku a celou noc jsem si je lovil z periny, polstare, prosteradla, hlavy, trika, trenek - cvrcek kazdych 15 minut mezi pulkama a jeste vice citlivych mistech je fakt prima :-).

JAK NEUDĚLÁ? A co s tím množením? A co jako to tady s námi budou jakože rok žít jo? Páč stravu -tak tu tady mají opravdu pestrou,tu u želv zeleninku a vlhkost, tak u psů granule, tu u koček granule, tu u morčat zrní, či zrní pro činčilu.....nic nechováme v klecích takže naprosto volný přístup ke všemu včetně různých velikostí misek svodou, či kdyby čirou náhodou byli páni labužníci tak napáječky, či porosené květiny......no tě pic!!!

no to si děláš pr---l, že bych na to měla šlápnout, tak to by mně rovnou vezli, to vím zaručeně a my nemáme nikde koberce, moc zvěře = žádný zbytečný hadry a koberce :-)no doufám, že se ty našekočkypochlapěj a zvládnou to dřív, než za tři měsíce! No jo sprej, když zas, aby mi to neublížilo těm ostatním zvířatům....ale tak některý rohy tady jsou ještě volný tak tedy jo,zítra vletím do drogérie a skoupím hubiče všeho hmyzu!

No,to mě uteklo saranče stěhovavý,manželka usnula a probudilo ji něco co jí lezlo po rtech.Ono to saranče asi cítilo teplo a vlhko a chtělo jí zřejmě naklást do pusy vajíčka.To byl řev! A tak aby to nebylo málo,řekl jsem jí,že ta jejich ooteka je v podstatě totožná s PU pěnou a pokud má kam tak se roztahuje.:-D:-D:-DTy bláho,takovou čočku jsem už dlouho nedostal :-D

tak naši sousedi už to vědí-soudím dle mého hysterického řevu. Ale jak sleduji,všichni jste celkem v pohodě,že vám doma běhá něco tak profláknutého, jako je šváb. Vlastně normálka, pohodička....co bychom se vzrušovali...jasně,klídek,budou u nás jen tři měsíce,ale chlapi vám tedy povím - vy umíte podržet, to se vám zas musí nechat,takových uklidňujících rad.....jedna lepší než druhá! Asi jdu hledat ten RUM!!! :-) Já to dobře věděla, že nezklamete :-D zas je dobré, že člověk ví, kam se může obrátit v případě nouze a zoufalství. Všem díky!!:-)

Dnes jsem chytil už 2 cvrčky...prostě si vyšli na procházku.Nebudu je přece omezovat ne!
Jo a to mi taky jednou začala žena nadávat,že prej žehlila košili a najednou něco prdlo,zasyčelo tak kouká a v rukávu vyžehlila chudinku zběhlýho Dubiáka.Byl na místě mrtvej chudáček:x::.(

zvítězil Neurol:-D rum došel,což jsem ani netušila! Ráno jsem otevírala dveře k dětem velmi opatrně, co kdyby náhodou byl za dveřmi....no Plamínku co mi teď už zbývá, než to brát s humorem,ale tak i když jsme to včera pojali v humorném duchu, fakt jste mně alespoň uklidnili tím, že tenhle druh je víceméně neškodný a že se mi tady snad tedy ani nerozmnoží...tak holt budu chvíli na nervy, že tu s námi žijí, buď se najdou a nebo si v létě řeknu - chlapi říkali, že po třech měsících chcípnou TAK JE PO NICH!!!:-D

ale jak na dlaň, když je to tak rychlí....už jsem překonala hrůzu z červů a zophobasů, ale šváb je odporný velký rychlý těžkooděnec! Jak má schovanou tu hlavu pod "helmou" nebo "brněním" a jak se ničeho nebojí, jde hlava nehlava- brrrrr

ale tak já bych neřekla, že nějak extra cvrčci skřípají,je to várka od várky to je fakt,ale já zase raději skřípot cvrčků než ty šváby.....ale včera JEŽCI překonali každý švába -ovšem podotýkám, že mrtvého :-))) ale aspoň něco, živých se bojí a utečou jim - joo jsou to ti správní ježci:-D:-D

ale jo bordel dělají to jo, ale mně hluk nevadí, navíc ježci jsou v boxech a neběhají si volně, pokud je zrovna nehlídáme, ale takový šváb volně pobíhající mi fakt nahání větší hrůzu, než milý ježek :-) nám toho tam dělá bordel :-)))) kočky, ježci, činčila....to bych se musela zbláznit, kdybych neuměla při tom spát :-)))) minule mi jedno z 8kg hovad ( kočičích) přistálo z dvou metrů přímo na solar - no to byla šlupka, jsem myslela, že je po mně, už spím jinde .-)